| Diana321 a întrebat:

Cum pot sa scap de vergeturile de pe bust (sunt de culoare rosie)?
Vine vara, si in curand voi merge la mare...si am o problema.mi se vad foarte tare vergeturile de pe bust.Ce sa fac ca sa scap de ele? Va rog ajutati-ma!
Dau funda:*
Multumesc:*

2 răspunsuri:
| LadyDeny a răspuns:

Eu zic sa mergi la medicul de familie, iti va spune ce sa faci si poate iti va da ceva unguent, poate apar inainte sau dupa menstruatie dar totusi mai bine mergi la cineva care stie mai bine

| Diana321 explică (pentru LadyDeny):

Am fost. mi-a dat ceva crema... o folosesc de mai bine de un an, dar nici un rezultat