| elisabeta12345678900987654321 a întrebat:

Cum pot sa strang bani tinand cont ca sunt minora? mai exact 361 lei. scuzati categoria dar aici sta cea mai multa lume.

2 răspunsuri:
| Andrei4g a răspuns:

Bani poti strange doar punand deoparte, din economiile tale. Adica daca reusesti sa pui deoparte 1 leu pe zi, intr-un an ai strans suma. Daca o sa ai zile in care pui mai mult deoparte, timpul va fi mai scurt. Depinde de tine acum, cata rabdare si perseverenta ai. Spor

| elisabeta12345678900987654321 explică (pentru Andrei4g):

Imi trebuie suma asta intr-o luna maxim, pentru o excursie si nu am de unde sa scot atatia bani.