| alinagyo a întrebat:

Cum pot sa trimit un raspuns privat cuiva pe TPU?

5 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Tu nu poti deoarece esti utilizator junior, asa ca ii lasi idul si ii rasp privat pe mess big grin

neluL
| neluL a răspuns:

Te duci pe pagina celui care vrei sa-i trimiti mesaj privat si vezi ca sub poza lui ai -> Trimite un mesaj. Da click pe Trimite un mesaj, scrie un titlu la mesaj, apoi mesajul si ->Trimite.
Uite un exemplu sub poza mea:
http://www.tpu.ro/utilizator/alqkb

Succes!

| alinagyo explică (pentru eurynomus):

Va multumesc happy sad

| SuicideSilence a răspuns:

Dai click pe numele lui, iar sub poza ai " trimite un mesaj"

| Elmma9 a răspuns:

Un raspuns privat nu! Doar mesaje care sunt private.
Dar trebuie sa fii senior pe TPU.(sa fii raspuns la peste 100 de intrebari si sa ai contul de cel putin cateva zile )
Si in bara de logare gasesti un icon cu titlul mesaje...dai acolo.
Si de acolo te descurci.
Baftawinking