| Maximflorina a întrebat:

Cum pot saruta un baiat fara sa ma intimidez?! please un sfat!winkingwinking

8 răspunsuri:
| necdannec a răspuns:

Iti pui prea multe intrebari si iti faci prea multe griji. Doar saruta-l si gata. E ceva natural nu ceva regizat. Asigurate ca si el are aceiasi intentie.

| littlethings23 a răspuns:

Nu e chiar asa de greu, adica si mie mi s-a intamplat, dar la mine era provocare, e simplu, daca si el vrea e mult mai usor, adica poate sa inceapa el primul, si tu doar sa il urmezi, daca nu, pur si simplu inchizi ochii.

| Maximflorina explică (pentru necdannec):

M asiguri?:* :* sad happy?

| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
E ceva normal ca unele persoane sa fie mai emotive.
Nu iti face prea multe griji, daca nu poti sa-ti controlezi emotile, vor trece de la sine.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inchizi ochii si te lasi dusa de val, Sa ai grija sa stai pe ceva, De preferat genunchii lui. A doua oara nu-ti va mai parea greu. La sigur.

| SilviutzaECeaMaiTare a răspuns:

Daca mai mergi la intalnire cu el, spre sfarsit il saruti si pleci fara sa mai spuna el ceva. ziua urmatoare te prefaci ca nici nu s-a intamplat

| necdannec a răspuns (pentru Maximflorina):

Din toata inima. Te sfatuiesc sa fii relaxata si sa iti golesti mintea de toate gandurile. Sarutul pleaca din inima nu din creier. Succces.
P.S. Daca mai vrei sa vobim lasa-mi mesaj.

| Chamberlin a răspuns:

Exerseaza cu pernawinking