| vikirikimiki08 a întrebat:

Cum procedati dupa ce ati avut intalnire cu cineva, totul a decurs bine doar ca a doua zi unul dintre cei doi nu mai da nici un semn desi intra constant pe relele de socializare?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In cazul asta inseamna ca intanirea nu a decurs deloc bine, si celalata a incetat sa-si mai arate interesul, simtind ca nu va potriviti.
Nu-i nimic de facut, ca doar nu poti obliga pe nimeni sa te placa cu forta, daca acea persoana dupa ce te-a cunsocut s-a retras, simtind ca nu esti ceea ce cauata el(sau ea).

| Miruna333 a răspuns:

Baiatul da mesaj dupa întâlnire, daca nu, clar ca ceva a fost la mijloc