| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi fac un bff? Ma inteleg foarte bine cu baietii si cu fetele nu ma inteleg, sunt toate invidioase si ma barfesc mereu. Urgent!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"cu fetele nu ma inteleg, sunt toate invidioase si ma barfesc"

ești prea frumosă sau prea deșteaptă sau prea... Fii normală

| Dubxbs a răspuns (pentru sierra1):

Pai is normala, ce sa le fac daca ele iau note mici si se imbraca urat.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In primul rand ce e asa urgent? Sta sa ploua pe hainele dr afara si nu are cine sa le ia?

Bff si alte prostii de genul sunt doar niste glume copilaresti. Ce ar fi mai exact un bff? O persoana careia sa ii spui toate secrete si toate lucrurile de genul? Dupa care sa stai sa o impaci daca e vreo problema? Pe care sa te superi tu daca nu te ajuta intr-o problema?
Sau cum vrei mai exact sa gasesti asa ceva. La scara blocului? E un loc special pentru bff? Nu iti faci, nu poti sa iti faci un prieten/a ca vrei. Ei vin in cele mai frumoase momente ale vietii cand nu te astepti.
Iar legat de ultima parte cu barfe si astea... clar, mentalitate de copil.

| sierra1 a răspuns (pentru Dubxbs):

Te adaptezi la mediu sau schimbi mediul