| ynAA a întrebat:

Cum sa ma bag in seama cu un tip de pe facebook? Nu il stiu decat de pe facebook si suntem din orase diferite, dar vreau sa fim doar prietenii.I-am dat like la cateva poze iar pe chat i-am zis ca e dragut, el a zis un "mersi" si atat.Mie frica sa vorbesc cu el sau sa-i mai zic cv pentru ca am vazut ca s-au mai bagat in seama cateva fete cu el si le-a publicat convorbirea si a ras de ele.Intr-un fel ma gandesc ca eu m-am bagat prima data in seama cu el si nu a publicat nimic si nu a ras de mine deci la mine cred ca a schibat situatia.Ce sa fac sa ma bage in seama din nou sau ce sa-i zic? helphappy

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Cauta ceva comun, zi-i ca ai observat la el un lucru, ca la fel faci si tu...
Nu fii prea insistenta. ai rabdarehappy

3 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Daca iti da like la o poza te poti baga in seama rapid cu el,multumindu-i pentru like,si dupa te gandesti la subiecte,deci dupa un,,cu placere";,,n-ai pentr ce" orice subiect este bine venit,nu trebuie sa-ti fie frica, stai chill, n-ai de ce, cere-i id-ul daca nu o face el, si voorbeste cu el. Succeskiss.

| BassHunter13 a răspuns (pentru AnemonaP):

Eu nu inteleg un lucru...ce rost mai are sa ii ceri ID-ul daca vorbiti pe FB ca pe mess... Unii sunt mai on pe FB decat pe mess!

| ynAA explică (pentru BassHunter13):

Eu nu am zis ca ii vreau id-ul... am intrebat cum sa ma bag in seama cu el a 2-a oara?