| Amnasnsbbbsjs a întrebat:

Cum să mă îngraș? am 14ani

2 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la un medic nutritionist. Incearca cu trimitere de la medicul de familie.
Tu acum esti in perioada de crestere, corpul tau e in plina dezvoltare, apar schimbari hormonale etc. Un medic nutritionist te va ajuta cu siguranta. Iti poate recomanda si un sport adecvat pentru dezvoltarea ta armonioasa.

| Violleta2022 a răspuns:

Ingrasatul se poate face numai intr-un singur fel: mancand mancare cat mai multa!