| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma motivez ca sa nu mai stau la calculator? laughing
Vreau sa fac cumva, sa ma motivez ..sa nu mai stau la pc si sa acord mult timp scolii
Semestru trecut am luat note din ce in ce mai bune, semestrul asta am stat la pc cat e ziua de lunga, si acum i-au note de la 7 in jos straight face Ma panicez,imi placea scoala semestrul trecut,nu am invatat la timp, si acum nu stiu nimic, imi este frica sa ma asculte deoarece nu stiu lectia nici de un 3.
Ajutati-ma! Am un necaz enorm. Si tezele le dau pe chiar in a doua saptamana din mai, dupa vacanta.
Am nevoie enorma de ajutor!

Răspuns Câştigător
| DemonvsAngel a răspuns:

Amice aceeasi problema o am si eu! Uite la mine cand vreau sa deschid calculatorul ma gandesc bai daca hoasca ma asculta azi? sau niste colegi mi-au dat ideea si am pus parola la calculator sa se inchida la o ora si sa nu imi mai dea voie sa il mai deschid fara parola(parola o stie taicamiu). Deci mult noroc! Eu ma numesc Alex si sunt noua pe aici si as vrea sa cunosc lume.

5 răspunsuri:
| DieBitch a răspuns:

Taie cablu de la net. si arunca pc-ul pe geam big grin bafta la scoala!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DieBitch):

Serios? straight face Eu disper... si mersii. laughing

| DemonvsAngel a răspuns:

S-au intr-o zi la info am stat pe calculator si un prost s-a curentat un pic(nu stiu cum a reusit), dar un semestru intreg nu ne-am apropiat de calculatoarele alea. Nici profa, dar nici aia de a opta informatica o faceam pe telefon sau tableta. Poate merge, dar foloseste un cobai. S-au un coleg era dependet de calculator si maicasa ii dadea pe tastatura cu o chestie urat mirositoare! Bietu copil a ramas cu traume phisihologice. Bafta la scoala!

| DemonvsAngel a răspuns:

Mersi pentru fundita!

| DaRaspund a răspuns:

Da-i cablul mamei tale si sa ti-l dea doar dupa ce termini temele!