| BULANGIU96 a întrebat:

Cum sa-mi cer iertare de la o fata, care e suparata pe mine? ( Nu stiu de ce )

8 răspunsuri:
| nik14 a răspuns:

Usurel, daca te smiorcai te are la degetul mic.
Mai asteapta, lasa timp iar apoi poti incerca o abordare, o scuza, dar nu ceva dramatic.

| fetitzadulke26 a răspuns:

Daca tu ai gresit, recunoaste asta si spune-i ca stii ca este vina ta si iti pare foarte rau pentru ce s-a intamplat si promiti ca nu se va mai repeta niciodata, spune-i cat de importanta este pentru tine si de aceea nu vrei sa fiti certati si cumpara-i si un mic cadou(cv ce stii ca ii place) sper ca te-am ajutat, bafta!

| Loryoficial a răspuns:

Pai cereti scuze, intreab-o de ce numai vorbeste cu tine...eu sa ma impac cu o fata i-am facut o piesa frumoasa care a emotionato si a plans de fericire...cumparai un buchet de flori si cereti scuzewinking merge tot timpuhappy

| mFlorian a răspuns:

Adevarul. Nu incerca sa o iei pe ocolite, intreab-o pur si simplu, daca este cu adevarat o prietena sau iubita iti va spune ce s-a intamplat.Nu este nevoie sa faci pe psihologul, sa te joci cu mintea ei si s-o faci sa-ti spuna ea din propria initiativa. poate ce ai facut a afectat-o dar nu vrea sa-ti spuna pentru ca ai ranit-o..asa ca o intrebi.Stiu,te gandesti ca ea va crede ca esti un nesimtit(scuza-mi limbjul)deoarece nu stii de ce este suparata de asta am si inceput acest raspund cu "adevarul".Ii spui ca ai vrea sa stii de ce este suparata pe tine, si ca iti pare rau desii nu iti dai seama, dar ai vrea sa stii ca tii la ea si nu vrei ca asta sa se intample pe viitor... sper ca ti-am fost de ajutor, anunta-ne daca ai reusit sa te impaci cu ea.

| mFlorian a răspuns:

Scuze de dublu post dar mi-am amintit ceva destul de interesant, cum spunea si Susan Jeffers, "simte emotiile, dar, chiar si asa, fa ce ai de facut.

Gandeste-te putin.

| Petrov_Vlad_1996 a răspuns:

Haideeeee maaaa...Un boshorogg ca tine pentru ce femeie ...Sex?big grinbig grinbig grin:

| Cristi2001HelperTpu a răspuns:

Ba frate si eu sincer as vrea sa ma impac cu fosta mea iubita, am doar 13 ani fac 14 pe 15 aprilie anul viitor si o sa merg maine la ea...o sa ii zic ca inteleg ca am gresit (HABAR NU AM UNDE)si ii spun ca regret si cat de importanta e ea pentru mine,
Sper ca te-am ajutat
P.S. asta o sa fac eu maine...dar retine
ASTA A FOST DOAR UN SFATwinking

| NmR a răspuns (pentru fetitzadulke26):

Cel mai bun raspuns Multumesc!