| geocarul a întrebat:

Cum sa scap de una urata care ma place (ps am injurat-o am facut-o de ras in fata tuturor si tot ma place ce sa ma fac ) help (ajutorrrrrrrrrrrrrrrr) cum sa ma scap de nebuna?

10 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Nu poți face pe cineva să te placă sau nu. Pur şi simplu dacă fata te place, asta e, inima iubește ce vrea.
Nu te mai purta urât cu ea, spune-i în față că nu simți aceleași sentimente pentru ea, şi poate că te va lăsa în pace.

| TudyCFR a răspuns:

Doamne feri ce atitudine ai ii spui fetei sa te lasa in pace ca nu simti nimic pentru ea.

| SuperSaiyan4 a răspuns:

Nu asa scapi de probleme, esti un nesimtit.

| Dianatips a răspuns:

Nu poti fi numit nici animal ca ele au sentimente unele fata de altele. Nu era mai simplu daca discutai frumos cu ea 5 minute explicandu-i ca nu ii impartasesti sentimentele?

| SnowWhite a răspuns:

Eu cred ca problema ta e ca nu o placi doar ca e urita, dar acesta nu e un motiv ca sa o respingi.Sint sigura ca daca era frumoasa incercai sa o cunosti mai bine.Ai face bine daca ti-ai cere scuze, asa vei cistiga respectul multora si daca doresti incearca sa o cunosti mai bine poate fi chiar o fata la care ai visat tot timpulhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E urat felul in care te-ai comportat cu ea si felul in care vorbesti despre ea. Daca nu o vrei in preajma ta, ignor-o si atat.

| Kazumi a răspuns:

Nu ai procedat bine nu trebuie sa o faci de ras nu iti dai seama cat sufera. cereti scuze si spune-i sa te lase in pace ca tu nu o placi iti spun eu va intelege

| geocarul explică (pentru Kazumi):

Ca sa nu ziceti ca is nesimtit imi cer scuze dar i-am zis ca nu imi place de ea chiar si iubita mea i-a zis sa ma lase inpace si o prietena deamia a vorbit cu ea si i-a explicat cum sta treaba dar tot nu ma lasa inpace ce sa mai fac?

| Kazumi a răspuns (pentru geocarul):

Am o super idee: vorbeste si tu cu un prieten deal tau si spune-i sa se prefaca cai place de ea sa nu o lase in pace deloc sa vada cum e

| geocarul explică (pentru Kazumi):

Am incercat dar fug toti de ea ca de dracu cand aud o iau la fuga