| Beatrice1 a întrebat:

Cum sa schimb numele unei pagini daca are +100 like pagina are 2561 like se numeste adolescente de cartier si vreau sa schimb numele va rog dati-mi un raspuns. URGENT!

3 răspunsuri:
| Claudiaa1998 a răspuns:

O idee de nume ar fi „Tu esti drogul meu", „You and me" sau „Puștoaica răsfățată". Sper ca te-am ajutat happy

| Katherineeeee a răspuns:

''Sunt tanar si inteligent'', ''Uita-te la mine si invidiaza-ma'', ''Daca ma vrei, cucereste-ma'', ''Sunt tanar si asa raman'','' Ma placi, ok, nu, bye-bye'' Funda?

| Beatrice1 explică (pentru Katherineeeee):

Nu cum sa il schimb nume am euu idei