| TheGrooveStreet a întrebat:

Cum sa slabesti repede?, Am 1, 63 si 46 kg. As dori sa mai slabesc vreo 3-4 kg. Nu prea ma simt bine asastraight face, ma refer ca am putina grasime pe burta si vreau sa o dau jos. abdomene fac cate 50 pe seara timp de 2 saptamani. Grasimi am incercat sa le evit. Prajeli la fel. ' DAR TOT NU AM SLABIT!' dc? '""spuneti-mi va rog ce ar trebui sa dau jos grasimea de pe burta!"""

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

straight face. din contra.ar trebui sa iei cam 4 kg.nu e bine deloc ce vrei tu sa faci. daca aveai 66 de kg mai ziceam, dar asa... straight face

| gya_8439 a răspuns:

Eu ca sa slabesc am fACUT 250 pe zibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa mai faci 50 abdomene si ddimineata.
Aici depinde de metabolismul fiecaruia, si la mine, as vrea sa mai slabesc sunt cate 3 zile in care ma abtin sa nu mai mananc doar cate un mar un biscuti sar tot nu slabesc...si eu cu abdomenele, dupa 20 aproape lesinlaughing. Nu stiu ce sa faci, mai alearga, mananca mai putin, mai multe salate, verdeturi.
Bye!