anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Cum saruti o fata? big grin

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cu multa patima.

greece12
| greece12 a răspuns:

Cu toata tandretea de care esti in stare.
Razi,vorbesti,glumesti si vrei sa-i spui brusc un secret la ureche! Nimic mai simplu decat sa-ti intorci buzele de la obrazul ei,la buze.
Si i-ai furat un pupic,meritul tau.
Daca vrei s-o saruti,e mai mult de munca,trebuie sa creezi atmosfera favorabila,incarcata de suspans si tensiune erotica,o liniste pe care o sparge doar intensitatea privirilor voastre si tremurul buzei de sus...te apleci usor si ii atingi buzele cu buzele tale, mangaind, lasandu-ti buzele umede sa alunece usor peste buzele ei. Daca o tii in brate, coboara-ti mainile pe talia ei, e mai potrivit.
Si uite ca ai sarutat-o!
Bafta!
happy

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru greece12):

True story, iar daca vrei sa fie ceva mai special si pentru ea si pentru tine, tine acest sarut cam 20 de sec, adica nu stiu daca am estimat bine dar tine-l mult timp, va fi ceva frumos si sa il faci de parca ai fi in slow-mousan ( scuze daca am scris gresit ) deoarece eu zic ca daca e mai incet si mai lung e ceva mai frumos pentru partenerea, si cu mainile, ea a spus bine, o mana pe talie si a doua o poti pune un pic si pe obrazu si gatul ei, jumate jumate, dar asta nu e obligatoriu, e la alegerea ta happy big grin Bafta!

greece12
| greece12 a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

Recordul tau e haios, 20 de secunde in slow motion...great!
happy

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru greece12):

happy Nu e recordu` meu, dintr-o prostie eu cu, prietena mea am vrut sa vedem cat rezistam si rezistam tongue, dar eu i-am zis lui asa dar, cand ma sarut cu iubita nu pun cronometru big grin Eu doar am incercat sa-i dau un sfat poate il ajuta nu? laughing Asa sa sarut si sa mai si trag un pic de aer in acelasi timp am tinut mult mai mult de 20 de secunde.

greece12
| greece12 a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

Glumeam de dragul vostru!
Mi-aduc aminte de iubita ta care la 10 secunde isi amintea si se retragea, n-am uitat, sunteti draguti!
happy

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru greece12):

laughing Aaaa da scuze uitasem, da dar depinde si de sarut... Si multumim, oricum sa stiti ca aveti niste raspunsuri asa, elaborate dar asemanatoare cu cele ale adolescentiilor, copiilor, chiar daca dumneavoastra sunteti un pic mai in varsta big grin

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

Se vede ca-s mai greu de cap de`abia acum am inteles la ce v-ati referit scuzati-ma, laughing

greece12
| greece12 a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

Stii,mi-a dat o adolescenta ca si tine o definitie extraordinara a vietii, cine-i umbra la inceput are sanse sa iasa la lumina, dar cine a fost un copil si a devenit o umbra, nu mai are nici o speranta.
Ma gandesc ca eu mai am pana sa devin umbra...
happy
Sa pastrezi copilul din tine, mereu!

| NorbIdk a răspuns:

Cu gura. Totul vine de la sine.

Întrebări similare