| patycat a întrebat:

Cum se saruta cu limba? nu stiu si mi-e frica

75 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Daca iti este frica eu zic sa nu te incumeti cine stie ce se intampla

http://www.agenda.ro/news/news/732/arta-sarutului.html

| covexrobu a răspuns:

Baga-i limba in gura in timp ce il saruti pe buze si cauta-l de mamaliga intre dinti.laughing O sa vina totul de la sine nu este asa de greu mai ales daca partenerul tau stie daca nu roaga si tu pe cineva sa te invete practic nu teoretic. cineva care are experienta.

| andreea_8479 a răspuns:

Relaxeaza te...nu a murit nimeni din cauza unui sarut ..mai ales in timpul luilaughing...este normal sa iti fie teama sh sa ai emotii..pt k este primul sarut:Xde obicei de neuitat(placut sau neplacuttongue)

| andi a răspuns:

Vezi sa nu iti inghiti limbawinking

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Nu iti fie frica. Totul o sa se intample de la sinewinking

Răspuns utilizator avertizat
| adynna_8265 a răspuns:

Pfff...acum depinde si de baiat, m-am sarutat eu cu unul si imi umplea toata gura imi venea sa vomit:-& a2a zi i-am trimis sms ca nu ne portivimlaughing)... e mai frumos mai finut cate putin cu tongue si usor ...si fara limba e neplacut parca ai saruta o canalaughing)

| buli a răspuns:

Cu limba, bagi limba si incepi sa faci pacolo ce iti vine, nu trebuie sa-ti fie frica toata lumea se saruta, lasate purtata de val si o sa fie frumos. Bafta. Doamne ajuta! Inceraca ca nu ai cu sa te pierzi la el in guraoh go on.

| mariana_7566 a răspuns:

Toate au un inceput.lasa-te purtata de val.traieste clipa.si sa stii ca nu se va intimpla ceva rau. o sa mai vrei...

| emin3mcosmin a răspuns:

Pffffff...asas si eu... mi-e o frica...adica frica.in general nu-s asa dar cand ajung in momentul ala o arut pe buze ...si atat nu ma avant ca mie teama...adica...nu-s sigur pe mine...nuhs cum sa va spun ...in fine,,,, din cate am auzit buzele trebuie sa fie umede...happy

| Cristina_2136 a răspuns:

Cauta si tu pe google si iti spune acolo ce pasi trebuie sa urmezi daca vrei sa fi mai informata...

Sau mai bine lasa-te purtata de val si fa ceea ce simti...

Nu are de ce sa-ti fie frica pentru ca probabil el nu o sa- si dea seama ca nu ai mai sarutat cu tongue pentru ca fiecare saruta diferit...

Mult succes :*:*:*

Sa ne zici daca ai reusit...

| Raluca_7548 a răspuns:

Daca simti asta.atunci asta faci.pentru ca. oricat ti-am spune noi.hee heenu ai cum sa-ti dai seama...

| Alexciordas a răspuns:

laughingMdea nu stiu ce iti faci asa grijy. Pt fete ii usor ca ele numa stau si se i-a dupa el.laughingdoamne fa-o si gatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e tema ta pentru astazi la limba romana?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiii nu scoate limbalaughing)poate ti-o manancalaughing.glumesc...nu este greu ...fiecare lucru are un inceput dupa care devine o obisnuintawinkingnu ai de ce sa iti fie frica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol ff simplu phai te pop cu el si el la un moment dat osati bage limba in gura si eu azi mam sarutat cu unu mihai si a ost ff marfa si in fne eu credeam k ne pupam normal ca asa neam pupat prima oara si cand mi-a bagat limba in gura si va jucati in fne iar dupa la sfarsit sa va pupati normal si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi de ce sa-ti fie frica eu am sarutat la 7 ani cu limba si nu-i mare lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc te frovoaca cineva te duci la el iti atinji buzele a luio si dupa care te saruti numai cu varful bumbi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa ati fie frica, baga-i limba an gura sh joaca-te ca limba lui...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Phoai nu stiu cum sa-ti explic mai intai va apropiatzi putin kate putin apoi va atingetzi buzele si bagatzi limbile unul in gura celuilalt nu e f greu si nu trebuie sa iti fie frica el o sa bage primul limba o sa vezi totul o sa vina de la sine dar in primul rand fa-o cu cine trebuie nu cu un baiat care nu stie atat de bine bafta.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in aceiasi situatie ca tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am nevoie de raspuns la intrebarea asta...:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!
Sincer si mie imi era frica ca nu voi stii sau voi face ceva gresit.
Dar nu e nimic de stiutbig grin
Adica e ceva spontan nu se poate explica!
Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu c trebuie sa fac cu limba cand o bag in gura? straight face ast raspuns pls c detalii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie frica totul vine de la sine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi-a fost frica la inceput dar cand am incercat a fost usor nu este greu. astea sunt emotiile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nai hahahahahahahahaha laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Phai, si eu sunt cam in aceas situatie, dar am sa fac cum au zis astia o sa ma iau dupa el, si app, cand ii bagi lb in gura fa si u ceva nu sta, asa am sa fac si eu, joacate, si sper sa te distrezi:*-kisskiss, zine daca ai reusiywinkingkiss. Baftasick*!