| patycat a întrebat:

Cum se saruta cu limba? nu stiu si mi-e frica

75 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie frica totul vine de la sine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi-a fost frica la inceput dar cand am incercat a fost usor nu este greu. astea sunt emotiile!

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Nu iti fie frica. Totul o sa se intample de la sinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nai hahahahahahahahaha laughing

| Alexciordas a răspuns:

laughingMdea nu stiu ce iti faci asa grijy. Pt fete ii usor ca ele numa stau si se i-a dupa el.laughingdoamne fa-o si gatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Phai, si eu sunt cam in aceas situatie, dar am sa fac cum au zis astia o sa ma iau dupa el, si app, cand ii bagi lb in gura fa si u ceva nu sta, asa am sa fac si eu, joacate, si sper sa te distrezi:*-kisskiss, zine daca ai reusiywinkingkiss. Baftasick*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ahaha pai ce ca nu e greu eu m-am sarutat de la 11 ani si nu am stiut cum e dar am facut-o si imi place trebuie sa bagi limba in gura si sa te joki cu ia nu-i greu de poc ca la pinpong te joki cu limba mama cemi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic un singur lucru daca el stie nai de ce sa iti faci griji am fost in situatia talaughing) dar m -am desc bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usor, si eu acum de 2 zile m-am sarutat prima data cu limba si am doar 12 ani! E foarte frumos si pasional, si mie mi-a fost frica dar cand am incercat am simtit ca nu trebuie sa stii ci numa sa faci ce simtiwinking si va fi foarte bine crede-ma :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu-ti fie frica pur si simplu te joci cu ia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara frica trebuie doar sa te joci cu limba, fa ceia ce simti

| blwssky_6924 a răspuns:

Covexrobu.frum rasp rolling on the floorlaughing cica cauta'l de mamaliga printre dintzi rolling on the floorlaughinglaughing... tuh cred ca ai ajutat'o cel mai mult... laughinglaughinglaughing pe bunerolling on the floor chiar are dreptatelaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi e frica. dar nu cred ca o sa fie asa greu.totul vn d la sine. daca ai increder in tine nu o sa fie greu.incerci prima data si o sa vz ca te obisnuiejti.sunt mt pers carora le este frica. dar o sa fie bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca totul vine de la sine si mie mi-a fost jena la inceput de fapt primul sarut cu limba nici nu ma asteptam la el si s-a intamplat asa de la sine nu e asa daca baiatul stie vei vedea si tu nu iti trebuie scoala pentru asa ceva.insa eu am alta problema ma cam jenez cand un baiat vrea sa ma sarute si cand se apropie de mine chiar daca nu e prima oara daca e cu alta baiat e jenant dar te obisnuiesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este greu deloc.Si asta nu se invata.Totul vine de la sine.Eu am 12 ani si stiu sa sarut tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ff usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot spune ca si mie mi frica maine fac 2 saptamani de cand sunt cu prietenul meu si nu pot sa zic ca am incercat de fapt am incercat dar ceva mai mult decat de un sarut dar din greseala l-am muscat de limba!sadsad e ceva rau nhuucrying;((crying?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti mai fi frica.calmeaza-te incearca sa fii cit mai curajoasa. daca incearca sa te saute fii cit mai optimista si e te dupa el.totul vine de la sine...toti trec prin ce treci si tu acum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti mai fi frica.calmeaza-te incearca sa fii cit mai curajoasa .daca incearca sa te saute fii cit mai optimista si e te dupa el.totul vine de la sine...toti trec prin ce treci si tu acum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti mai fi frica.calmeaza-te incearca sa fii cit mai curajoasa .daca incearca sa te saute fii cit mai optimista si e te dupa el.totul vine de la sine...toti trec prin ce treci si tu acum!

| flloryx a răspuns:

Nu e mare skofala te duci la el/ea saruti uosr buzele dupa aia imbigi usor limba restul o sa mearga in continuare nu e greuwinking auzi la ei frica da ce faci ma ca doar saruti si in plus nimeni nu s-a nascut invatat care e faza dc gresesty rolling on the floor))))))))))

| flloryx a răspuns:

Atungei buzele usor si dupa aia impinge usor limba pana ce face contact cu a partenerului dupa aia vine de la sine... auzi la ei frica rolling on the floor) da dc sa fie frica sa saruti ma care e faza dc gresesty ce s-a nascut cineva invatat rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din partea mea daca nu sti mai bine lasate sa nu te faci cumva de ras ((:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte simplu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze paty pentru ca si eu sunt in aceeasi situatie.straight face. sh mie mi-e frica. dar noroc.happy:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu urmeaza sa ma sarut sper sa fie bine e un tip suuuper dragut il adorsmug oare cum o sa fiesmugsmug sper ca binetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai eu tot nu am inteles :-( pls ajuta`ti`ma big grin ca eu asa am inteles da nu stiu cum sa practic pentru ca mi`e f frica ca ma panichez si sugur nu stiu ce sa fac :-) pentru ca sigur o sa ma paniche si o sa stric totul pentru ca nu am mai facut big grin add:yoow_misshappy_yoow big grin da atunci cand o sa ma intrebati de vorba sa`mi spuneti de unde aveti id meu ca sa stiu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate nici eun nu stiu dar daca incerc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti fata lasate de rusine.bree`ce`i asta cu rusinea nu rezolvi nimic inf:-J[dk uh asta alegi.sa nu ai pr pana la 80 de ani trebuie taa]laughing