| patycat a întrebat:

Cum se saruta cu limba? nu stiu si mi-e frica

75 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey...iti propun sa te gandesty la ceva frum si sa te lasy purtata de val cand te apropii nu incerca sa evity altfel partenerul tau va crede ca nu vrei ...mult succes si nu uita limbaa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nai de ce sa-ti fie frica si eu la primul meu sarut aveam emoti dar a venit de la sine totul

| cristina96_1313 a răspuns:

E foarte usor iti iei inima in dinti si il lasi pe el sa faca primul pastonguetongueasta am facut si eu succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu iti atingi limba cu a ei in tim ce va sarutati este cel mai simplu ala francez cand l-am facut prima data miera putin frica ala e greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baii deci ea se referaa {cand ii baga limba in guraa ce facee atuncii?laughing} ramane cu limba in gura lui?winking sau ce facee?laughing cum o misca cum facee rolling on the floor astea o intereseaza pe eawinking datii raspun ca eu trebuie sa plecc paa:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici e nu stiu clar dar am incercat de vreo 2 ori e coolsa incerci succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma nici eu nu stiusad dar prima data cand m-am sarutat cu el parca eram picata din luna si apoi.la sf mi-a spus ca ma descurc ff bine si na.acum totul este ok!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai sa fiu sincera si mie mi-e frica am un prieten dar nu stiu cum sa o fac

| stefan_6166 a răspuns:

laughing nu ai dc sa ati fie frica ca nu este examen de bacalaureat:-J

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru fata e mai usor se ia dupa baiat da la baiat poate se face de ras sau se poate ca nici unul sa nu sie atunci chiar va fi o surpriza dar cu timpul inveti toti am trecut prin primul sarut cu limba succes:X:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu si mie imi era foarte frica dar am reusit pana la urma( si mi. a si placut big grin ) prima data e mai greu apoi te obisnuiesti si o sa vr sa te sarutzi tot mai mult. E important si cu cine te sarutzi si ce sentimente sunt intre voi, pentru ca daca va iubitzi totul o sa vina de la sine, pentru ca sarutul cu limba nu e ceva ce se poate explicatongue oricum succes:* happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e greu. ce trebuie sa faci vine pe moment, trebuie doar sa te lasi purtata de val si el va face toata treaba.
va apropiati usor, va atingeti buzele si el isi va introduce limba la tine in gura. apoi va veti juca cu limba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este greu faci ce face el si sa nu-ti fie frica ai incredere in tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca te invat eu happy

| Malina95 a răspuns:

E destul de usor totul vine de la sine si eu am trecut prin asemenea momente ca nu stiam ce sa fac dar a fost bine...lasa-l pe baiat sa inceapa si totul va fi binebig grin