| patycat a întrebat:

Cum se saruta cu limba? nu stiu si mi-e frica

75 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e greu. ce trebuie sa faci vine pe moment, trebuie doar sa te lasi purtata de val si el va face toata treaba.
va apropiati usor, va atingeti buzele si el isi va introduce limba la tine in gura. apoi va veti juca cu limba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este greu faci ce face el si sa nu-ti fie frica ai incredere in tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca te invat eu happy

| sinatas a răspuns:

Totul vine de la sine e foarte usor pentru ca am incercat si eu

| Malina95 a răspuns:

E destul de usor totul vine de la sine si eu am trecut prin asemenea momente ca nu stiam ce sa fac dar a fost bine...lasa-l pe baiat sa inceapa si totul va fi binebig grin

| stefan_6166 a răspuns:

laughing nu ai dc sa ati fie frica ca nu este examen de bacalaureat:-J

| scumpica4u a răspuns:

Cel mai bine e sa il lasi pe el sa faca toata treaba...adica tu doar astepti sa vezi ce face el si tu doar ii raspunzi.nu e greu. te iei dupa elbig grin

| cristina96_1313 a răspuns:

E foarte usor iti iei inima in dinti si il lasi pe el sa faca primul pastonguetongueasta am facut si eu succes

| alinutza97 a răspuns:

In primul rand nu ar trebui sa iti fie frica. Ai sa vezi ca dupa mai multe incercari o sa te obisnuiesti si chiar o sa-ti placca. Dar ai grija sa nu te inneci tonguehee hee

| flloryx a răspuns:

Nu e mare skofala te duci la el/ea saruti uosr buzele dupa aia imbigi usor limba restul o sa mearga in continuare nu e greuwinking auzi la ei frica da ce faci ma ca doar saruti si in plus nimeni nu s-a nascut invatat care e faza dc gresesty rolling on the floor))))))))))

| flloryx a răspuns:

Atungei buzele usor si dupa aia impinge usor limba pana ce face contact cu a partenerului dupa aia vine de la sine... auzi la ei frica rolling on the floor) da dc sa fie frica sa saruti ma care e faza dc gresesty ce s-a nascut cineva invatat rolling on the floor

| mihalush a răspuns:

Sa nu-ti fie frica eu abia am venit acasa si acum ma gin la sarutul vi vorbele lui cel mai important este ca la sfirssit sa va sarutati normal si sati vorbeasca niste vorbe la care sa te gindesti toata noaptea...

| nickko a răspuns:

Paty, as vrea si eu sa te ajut...doar ca sunt in aceeasi problema ca si tine.Imi este frica de ceea ce va spune daca nu voi face acest lucru bine.Cum putem face asta?

| iulia_6051 a răspuns:

Fffff usor

| blwssky_6924 a răspuns:

Covexrobu.frum rasp rolling on the floorlaughing cica cauta'l de mamaliga printre dintzi rolling on the floorlaughinglaughing... tuh cred ca ai ajutat'o cel mai mult... laughinglaughinglaughing pe bunerolling on the floor chiar are dreptatelaughingrolling on the floor