| MariaIurascu00 a întrebat:

Cum se saruta cu limba? va rog sa ma ajutati....sunt foarte stresata...nu stiu cum se saruta si mi efrica sa nu dau gres. puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| Alecsa_Ionika_1995 a răspuns:

Pai, e cam asa :
- te apropii de el
- ii pui o mana pe umar si ii soptesti ceva la ureche ca sa il exciti mai tare
- iti lipesti buzele de a le lui
- iti bagi limba in gura lui si de aici cred ca te descurci si tu.
ps: poti incerca sa il musti de buza sau sa iti bagi limba mai adanc la el in gat, o sa aiba mare efect crede-ma! o sa il cuceresti complatwinking

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Foloseste acest site, cu siguranta o sa-ti fie de folos, http://www.wikihow.com/French-Kiss
Te pup!

| MariaIurascu00 explică (pentru anonim_4396):

Da..il stiu dar nu m-a ajutat prea mult happy

| Almássy a răspuns:

...iack nu poti sa o faci din instinct adica dAA in fond pasarile nu cauta pe net cum sa zboare in africa, ii un instinct

| MariaIurascu00 explică (pentru Almássy):

Stiu ca nu se explica...dar mi-e frica sa nu dau gres... sper sa ma intelegi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Stii totul vine de la sine happy
Adica pur si simplu ii atingi cu lima limba lui thinking
Dar usor...Totul vine de la sine...rau nu are ce sa se intample. Lasa-l pe el intai vezi putin cum e si vine de la sine..iti dai seama ce ai de facut

Nu iti fie frica!
:*
Si nu ii spune ca nu stii sa saruti (iubitului)
:*
PA-PA
nu va fi greu deloooc, ba chiar un sentiment dragut
:*

| Almássy a răspuns (pentru MariaIurascu00):

Apai baga limba acolo si gatalaughing

| MariaIurascu00 explică (pentru anonim_4396):

Cu : nu-i spune ca nu stii sa sarut (iubitului) ...nu sunt de acord. e mai bine sa stie pentru ca te ia mai usor...eu i-am spus big grin