| Bogdan_9316 a întrebat:

Cum te poti inscrie pe acces direct ca sa intri in concurs? Acum a castigat cineva o tableta si a mai castigat cineva, dar vreau sa stiu cum ma inscriu.

39 răspunsuri:
| RallFy a răspuns:

Cred ca trebuie sa dai doar like pe facebook.

| Fulger_Doru_1988 a răspuns:

As dori o tableta deoarece mi-as dori foarte mult

| Fulger_Doru_1988 a răspuns:

Draga simona as vrea sa castig eu telefonul deoarece am o nepotica care isi doreste foarte mult un telefon

| Fulger_Doru_1988 a răspuns:

Draga simona iti urmaresc emisiunile tale foarte mult si imi plac si ma s bucura de un telefon deoarece a meu este stricat te iubesc mult

| Boss_Danyel_1981 a răspuns:

Bună simona mi-as dori mult telefonul pentru ca as putea vb cu sora mea prin mesaj pentru ca ea este surda muta

| Pastrama_Loredana_1996 a răspuns:

Draga Simona eu urmaresc emisiunea acces direct si as dori sa castig o tableta daca ma vei alege asta o decideti dumneavoastra va pup!

| Pastrama_Loredana_1996 a răspuns:

Raspunsul tau aici... Draga Simona eu urmaresc toate emisiunile tale si as vrea sa castig o tableta dar asta decedeti dumneavoastra va pup!

| Strungareanu_Daniel_1978 a răspuns:

Buna seara Simona Gherghe ma numesc Strungareanu Danielsi sunt din judetul Galati measi dori tare mult sa castig aceasta Tableta deoarece Fetita mea care o cheama Andreea Violeta ea si dorit din todeauna sa castige o ableta de la Acces Direct noi stam si te urmarim an fiecare seara de la ora17. 00fix cand ancepe ea ami spune taticule measi dori si eu o tableta deoarece eu nu am posibilitatea deoarece am o pensie de Handicap de 39lei si nu am posibilitatea aceasta deai cumparauo sper din tot sufletu sa o castig si sai pot face aceasta bucurie fetitei mele care are 11ani. Measi dori tare mult sa-i fac aceasta bucurie pe care siar dori foarte mult o astfel de Tableta sper ca dorinta sai se andeplineasca.Iar numarul meu de telefon este 0730999817la care ma puteti contacta.Va multumesc foarte frumos pentru amabilitatea pe care meati acordato.

| Lavinia_Lavinia_2000 a răspuns:

Draga simona iti spun cu toata inima ca mi-as dori sa castig premiul ca sa am si eu sa pot sa ies in oras si sa ma mandresc si eu ca am cu ce ca as fi bucuroasa din toata inima mea ca nici data ca o sa am si eu

| Lavinia_Lavinia_2000 a răspuns:

Draga simona mi-ar placea sa castiu eu premiul deoarece as fi cea mai incantata de pe pamant sa merg in oras si sa arat mandra ca am si eu asa ceva as fi cea mai fericita sa am si eu ca si ceilati copii

| Clim_Catalina_Mihaela_2003 a răspuns:

Fructul oprit începe Luni la ora 8

| Clim_Catalina_Mihaela_2003 a răspuns:

Buna Simona Gherghe ma numesc Climă Cătălina am 13 ani sunt din Județul Suceava Comuna Zamostea și mi-a și dori să castig acest blender deoarece mi-a și dori să le fac gustări la nepoteii mei

| Andrei_Barnerd_1994 a răspuns:

Buna seara imi dosesc tare nult acest telefon deoare ce eu nu am asa de frumos si performant cu respect Andrei

| Apo_Ovi_1990 a răspuns:

Mi_as dori sa castig aceasta tableta pentru ca este un cadou sa zicem si nu am primit niciodata un cadou,,, va felicit pentru emisiune,, succes,, pe viitor

| Sandu_Maria_1988 a răspuns:

Buna mi-as dori sa castig tableta foarte mult

| Visan_Alin_1989 a răspuns:

Buna imi doridoresc castig tableta sa eu fac cadou sotiei mele

| Acasandrei_Gabriel_1987 a răspuns:

ma numesc acasandrei constantin gabriel buna mas dori sa am si eu o tapleta sa vb cu fratii mei din Spania si sunt un baiat fara tata pentru ca o murit si ne ieste foarte creu si as vrea sa ne vie mai bine ca acuma va multumesc pentru raspuns

| Catalina_Alex_Catalina_Alex_1979 a răspuns:

Buna Simona mi-as dori tare mult sa cistig tableta daca am noroc, te pup si sa ai cit mai multe emisiuni frumoase!

| Jupanu_Leo_1986 a răspuns:

Buna Simona, mi-as dori foarte mult sa castig concursul dedicat zilei indragostitilor deoarece vreau sa-i fac o surpriza sotiei mele. Felicitari pentru frumoasele emisiuni pe care le faci.

| Dany_Giurgiu_1979 a răspuns:

Buna seara Simona! cred ca in seara asta ma cauta norocul, copii mei isi doresc aceasta tableta si eu nu imi permit, asa ca aceasta emisiune poate face un cadou frumos ca vine mosul imediat ......va multumesc din suflet.

| Bogdan_9316 explică (pentru Dany_Giurgiu_1979):

Da nu la mine trebuie sa-mi mii te adresezi. ci la observator direct. aici e intrebare. numa

| Daniela_Petria_1972 a răspuns:

Buna Simona, imi doresc tableta foarte mult deoarece nu-mi permit sa mi-o cumpar singura. Bafta emisiunii tale, te urmaresc zilnic.Multumesc

| Mardare_Loredana_Elena_2000 a răspuns:

Buna ziua ma numesc Mardare Loredana Elena sunt nascuta pe 04.04. 2000 sunt din Prisacani jud. IASI si va urmaresc cu mare placere emisiunea impreuna cu parintii si cei 6 fratiori ai mei si mi-asi dori din tot sufletul sa castig eu tableta pentru ca sunt eleva in clasa a8a si mi-asi dori sa pot invata mai bine, sa ma documentez mai mult pentru a lua note bune la examenul de admitere care urmeaza. Si mi-asi mai dori aceasta tableta pentru a-i ajuta si pe fratii mei mai mici la teme si pentru a scoate referate care ni se cer la scoala. Va multumesc si va urez succes in continuare emisiunii dumneavoastra cu respect fata de dumneavoastra toata familia Mardare.

| Done_Puiu_1987 a răspuns:

Doresc tableta pentru fetita mea nicoleta

| Carla_Garofita_1988 a răspuns:

Eu as vrea o tableta pentru baiatul meu care pe 8 februarie face8 ani frumosi, si stiu ca vrea foarte mult o tableta.multumim si emisiuni frumoase va doresc

| Palaghia_Oana_1990 a răspuns:

Buna Simona vreau sa particip si eu la concursurile tale

| Pacurar_Nina_1970 a răspuns:

Mi-as dori sa mergem intr-o vacanta, deoarece nu am fost de vreo 4 ani, sotul meu a avut mari probleme de sanatate, insa am reusit sa trecem destul de greu peste ele. Asadar un concediu ne-ar prinde bine, nici locatia nu mai conteaza, important este sa ne relaxam si sa ne incarcam cu energie.

| Gherca_Lili_1963 a răspuns:

Copilul a stat in apa 11 ore

| Sofronie_Nicoleta_1973 a răspuns:

Stela Popescu are 81 de ani

| Denyy_Denysa_1994 a răspuns:

Stela popescu svea 81de ani

| Iuly_Gaby_1990 a răspuns:

Pe antena1.ro

| Andrei_Barnerd_1994 a răspuns (pentru Iuly_Gaby_1990):

Buna seara domnisoara Simona urmaresc cu mare placere emisinnea dvs si am o mare admiratie pentru dvs si echopa dvs cu putin noroc mi as dori mult sa cistig aceea tableta fiindca nu am si este de viitor cu respect