| Miki_9341 a întrebat:

Cum va traiti viata? De luni pana duminicahappyIn week-en unde va duceti?

8 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Luni ---> acasa
Marti ---> acasa
Miercuri ---> La bunici
Joi ---> Acasa
Vineri --> La tara ( ma plictisesc de moarte, iar bunica ma inebuneste! crying )

Sambata si Duminica ---> Acasa, mai merg la Mall`cu prietenii` big grin

Asta`i vacanta mea`... crying

Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes

| Heart2014 a răspuns:

Distrandu-ma.de luni pana duminica ma duc in parca sau la film sau la mall cu prieteni mei si in week-end la un meci de tennis

| Alyra a răspuns:

Bună!
Am o viaţă plictisitoare rău! crying
În weekend merg la bunici.
De luni până vineri stau acasă,lenevesc,mănânc,mă uit pe calculator,la televizor, mai fac nişte abdomene, mai dansez, mă cântăresc de vreo 5 ori pe zi, mai love struck visez cu ochii deschişi...la prosti laughing
Mă culc la 11 şi mă trezesc la 9.
Asta-i viaţa mea
Şi rămân cu ea
Mă plictisesc de mor
Dar de şcoală tot nu-mi e dor.
PaPa!

| michlin a răspuns:

Luni-acasa
marti-acasa
miercuri-acasa
joi-acasa
vineri-acasa
sambata-cel mai probabil acasa
duminica-cel mai probabil acasa

| michlin a răspuns:

Luni-acasa
marti-acasa
miercuri-acasa
joi-acasa
vineri-acasa
sambata-cel mai probabil acasa
duminica-la fel ca sambata

| Miki_9341 explică:

Ma gandeam ca numai a mea este plictisitoarestraight face.Sa va spun cum i'o traiesc eu de luni pana vineri acasa.ma trezesc pe la 12-1 depinde,ma spal,fac curat in camera mea x-(, mananc, apoi pe mess...pana tarziu.Vineri seara ies afara cu prietenele mele, pana acum ieseam si cu prietenul meu dar acum nu mai amcrying, stau pana tarziu.Sambata dupa cee ma trezesc si ma spal, fac curat imi spal hainele si la mana si la masina pentru ca am unele haine care se strica daca le bag la masina.Seara la disco,duminca o iau de la inceput dupa ce termin treaba pe acasa ies in parc cu cei din sat de la mine, nu cu toti ca suntem pe grupuri, seara pe la 8 ma duc acasa ma spal si iar afarahappylaughing)asa imi petrec eu timpul.Ce spuneti?

| BlackRoseMary a răspuns:

Luni-comp tv citesc
m-d la fel + iesiri cu prietenii

| Madalinargo a răspuns (pentru Miki_9341):

A ta e plictisitoare sa incep la mine e la fel de Luni pana Duminica sa incepem
Ma trezesc pe la 3-4 dupa amiaza ies cu cainele afara jum ora dupa vin in casa ma bag la pc pe la 6-7 mananc daca nu pe la 8 ies cu cainele afara vin in casa pe la 9 ma bag la pc pe la 12-3 mananc pe la 6-7 ma bag la somn si tot asalaughing