| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare acest blog : http://booksormovie.blogspot.ro va rog sa aruncati o geana pe el si sa imi spuneti parerea! ( este despre carti )

Răspuns Câştigător
| Lupas_Sergiu_1993 a răspuns:

Interesant blog

4 răspunsuri:
| horansgang a răspuns:

E destul de bun.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

E un CĂCAT.
Nu-i pasa nimanui de parerea ta despre niste carti.Mai ales ca ai scris trei rasnduri idioate, pe care orice țânc le poate zice.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu chiar ai citit acele cărţi, sau înşeli lumea? Alea-s romane adevărate pe care tu le descrii în 10 rânduri acţiunea. Ce naiba? laughing Faci review-uri sau preview-uri?

| OmNom a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Multumesc pentru parere...