| MrNuggets a întrebat:

Daca ai haine scumpe atragi fetele mai ușor? Ce masina prefera femeile?

33 răspunsuri:
| kGeorge a răspuns:

Depinde ce femei vrei sa atragi, dupa cum a spus si darrio2007, sunt unele care nu trag la haine scumpe si masini, prefera relatiile de lunga durata si caracterul

| Mosotti a răspuns:

Daca ai haine scumpe si masini scumpe o sa atragi femeile pe interes, nu te vor place pe tine pe bune.
Daca vrei asa, e okey, normal ca vei atrage daca te vad ca ai bani, ca sa profite de tine.

Femeilor le place orice masina, totu e sa vada ca ai destui bani, adica oricare ar fi masina aia scumpa.

Daca vrei sa te place pe tine pe bune fara haine scumpe si masini, in primul rand trebuie sa fi atractiv fizic (daca ti-a dat natura darul asta bine, daca nu, si figura ta nu atrage, aia e, nu are treaba cu imbracamintea, tunsoarea ci cu figura ta), apoi sa stii sa te comporti, sa ai caracter, sa ai ce discuta, sa fi sociabil, deschis.

Depinde ce vrei. Daca nu atragi in mod natural, atunci te multumesti cu ele pe interes si aia e.

| Mosotti a răspuns (pentru careestefazafrate):

O fi terminat ca nu atrage fizic, dar nu e vina lui, e vina naturii. Pai nu stie despre femei, asta asa e, altfel afla ca in primul rand atragi usor cu fizicul adica figura atractiva. Dupa aia sa aiba si comportament ok, si merge.
Nu mai avea nevoie de haine is masini.

Are nevoie sa impresioneze pe alea pe interes cu ceva, ca altfel nu poate atrage probabil.
Si cam da, daca nu atrage, femeile nu prea is de el, sau cel mult pe interes, sau ca nu le ia altii.

Trebuie sa fie impresionata de tine in mod natural asa si cum tu esti de una care te atrage, nu trebuie sa stii nimic, dupa aia curge totul de la sine daca va intelegeti si pe alte parti decat fizicul.
Dar el nu prea stie asta.