| mady07 a întrebat:

Daca am bagat pe cineva la ignor pe facebook cum il scot? funda...(nu pot sa il gasesc pe la prietenii care il au in lista, nu pot sa il mai gasesc nicaieri pagina si sa i-o accesez...

12 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Deblocheaza prieten sau invitatie la aplicatii - Intra aici: http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy&s ... si in josul paginii ai ''Liste de blocare'' (Blocked People and Apps)si ''Editati-va lista de persoane si aplicatii blocate''. Da click pe ''editati-va lista''(Manage Blocking) -->click pe unblock(deblocare) in dreptul persoanei pe care vrei sa o "deblochezi"...Enjoy ! (acum trebuie sa-i ceri prietenie din nou daca vrei sa-l ai la prieteni)

| mady07 explică (pentru neluL):

Hey nu scrie nikaieri jos liste de deblokare

neluL
| neluL a răspuns (pentru mady07):

->>> in josul paginii ai -> Persoane şi aplicaţii blocate si tu dai click pe -> Administraţi procesul de blocare (e scris cu albastru)

| mady07 explică (pentru neluL):

Tbx*... pana la urma m-am descurcat. esti un adevarat erou TPU si sti sa explici foarte bine lucrurile din acest site

neluL
| neluL a răspuns (pentru mady07):

Ma bucur daca te-ai descurcat! bye, bye wave

| Mihaela_8091 a răspuns:

Dear mady, pe facebook nu poti sa 'bagi la ignore'

| mady07 explică (pentru Mihaela_8091):

Ba da. se vede ca nu esti in pas cu facebook

| Aby_abby_1994 a răspuns:

Nelul mersi mult happy

| Dimka_Laptish_1992 a răspuns (pentru neluL):

Pffff,,,,mersi mult...nu mi-a trecut prin cap sa intru pe acolo...

| Anonim97888 a răspuns (pentru Mihaela_8091):

Dear Mihaela..bine inteles ca poti sa bagi la ignore.e un fel de a spune. daca il blochezi tot un fel de ingore ewinking

| Belega_Laurentiu-Iulian_1985 a răspuns:

Daca am bagat pe cineva la ignor pe facebook, cum il scot? funda...(nu pot sa il gasesc pe la prietenii care il au in lista, nu pot sa il mai gasesc nicaieri pagina si sa i-o accesez... funda si vot

| MarkutzZu a răspuns:

Nelul ..Merita funda...si eu am avut aceeasi problema, si tot el m-a ajutat! Este cel mai bun raspuns.Ms!