| no1cares a întrebat:

Daca ar trebui sa alegi intre dragoste si banii, ce ai alege? big grin

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dragostea, fara "dar" si "poate".

| PinkTerror a răspuns:

D
r
a
g
o
s
t
e
a

Este singurul lucru care conteaza in viata asta... banii se pot face. iubirea insa trebuie sa ai si noroc sa dea peste tine

| ToXicLoVe_2598 a răspuns:

Dragostea,deoarece nu o poti cumpara cu bani.happy

| WeLoveIceCream a răspuns:

In tot cazul dragoste:X:X. daca ai dragoste poti face bani cu indrumare si alte chestii...deci "looove:X".att.dede:X love struck youwave

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Banii se duc dar dragostea ramane!

| nOnAmE_6909 a răspuns:

Dragostea normal:X

| nOnAmE_6909 a răspuns:

Hey biencutzzalaughing ai putea da si o fundita?laughing

si da, dragostea u?:->

| tarziu a răspuns:

Da'le la toti care au raspuns DRAGOSTE, mie da'mi BANIIwinking

| Dmonik a răspuns:

Vad ca dragostea e una si banii sunt mai multi, ca i-ai si articulat hotarat!
Si mai vad ca trebuie neaparat sa aleg, fiindca i-ai altoit si verbului un "i", asa ca aleg: BANII! (observi ca i-am ales exact cum mi i-ai dat: hotarat!) tongue

| Ilinca a răspuns:

Sweety, uitata-te si tu la cate dezastre se intampla (accidente, incendii, tsunami, cutremure etc) si intreaba-te : ce e mai important? Intr-o singura secunda se duce de rapa tt ce ai adunat intr-o viata. Banii, desi sunt valorosi, de fapt nu au nici o valoare. Dragostea insa, ramane.

| Ilinca a răspuns:

Si ce faceti cu banii? Va luati masini scumpe, vile, telefoane performante... apoi vine o inundatie si se duce totul cat ai bate din palme. Cu ce mai ramaneti? Cu familia, prietenii? NU! PENTRU CA VOI ATI ALES BANII SI NU DRAGOSTEA CELOR APROPIATI!

| Flyn a răspuns:

Multi spun dragostea, dar de exemplu sa zicem ca le'ar veni o oferta.sa plece in franta, insa singuri, fara persoana iubita. daca v'ati afla in aceasta situatie...eu cred ca ati alege franta...deci,niciodata nu poti fi atat de sigur. dragostea sau banii.confusedvoi alegeti!:p

| katalina96 a răspuns:

Dragostea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea pentru ca asta conteaza cel mai mult in viata, banii sunt si ei importanti dar nu iti vor aduce niciodata fericirea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nu se poate sa vad astfel de raspunsuri, banii! banii! dragostea trebuie alimentata pana la urma.Din dragoste nu vei face niciodata bani, ok.gigolo, dama de companie...

| olga_6863 a răspuns:

Dragostea binenteles...