| Stefanismyname a întrebat:

Daca fumez slabesc?"M-am apucat" recent de fumat si deja am dat jos cateva sute de grame

5 răspunsuri:
| Kapone777 a răspuns:

Da poti slabi daca fumezi.cand ti-e foame iti aprinzi o tigare si ati trece foamea

| Deaad a răspuns:

Da,slabesti rau de la tigari, mai ales daca bagi juma de pachet pe zi cum fumez eu.

| AFR81 a răspuns:

Asa se zice, ca slabesti daca te apuci de fumat. De asemenea, am cunostinte care au luat proportii serioase dupa ce s-au lasat. Totusi, nu merita. Slabesti cu ce pret? Iti distrugi sanatatea in schimb.

| peperonies a răspuns:

Da, sunt bucatile de plaman pe care le pierzi.

| Stefanismyname explică (pentru peperonies):

Pai fumez doar o tigare pe zi si pe aia stau 10 minute