| anonim_4396 a întrebat:

Dacă fumezi si tragi in piept "simți ceva amărui" in gat sau ceva de genul ăsta? Și am auzit ca fumul face diferența dintre tragi in gat si tragi în piept?

4 răspunsuri:
| Kiuubi a răspuns:

Nu, nu simti nimica dar se poate sa devii fumator, si nu face diferenta in a trage in gat si a trage in piept, apropo tu poti sa tii fumul de tigara pe gat?

| lpavel a răspuns:

Nu stiu la ce diferenta te referi dar daca tragi in piept e de 10 ori mai daunator sanatatii!

| JvKl a răspuns (pentru Kiuubi):

Cum adica pe gât? Când fumez (m-am apucat acum) parca simt ceva amărui si nu stiu daca fumez in piept sau pe gat.

| BiancaAndreea0000 a răspuns:

Daca tragi in gat poti face cancer (doar daca o sa continui sa faci asta). Din cate am vazut e prima oara, deci ar trebui sa ai pe cineva lanaga tine care a mai facut-o sa iti explice situatia.