| AiLaiX a întrebat:

Daca imi smulg firele de la radacina (mai multe) care arata ca o zona mai cheala , cresc la loc sau ? Din cap sunt firele (ca sa nu se porneasca discutii) . Si daca da , cam in cat timp?

Răspuns Câştigător
| Allexutsa_8314 a răspuns:

Da, cresc, insa cam greu... ceva luni bunicele tongue

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categorie gresita.

| AiLaiX explică (pentru anonim_4396):

...daca postezi incearca sa postezi si sfatul la intrebare nu numai stupizeniile tale.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AiLaiX):

Vorbeste frumos ca nu sintem de aceeasi virsta.Respecta categoriile unde postezi. Sper ca ai vazut ca acum postarea este unde trebuie.Numai bine.