| anonim_4396 a întrebat:

Daca in timp ce faceam sex s-a rupt prrezervativul, dar imediat am simtit si l a schimbat imediat, credeti ca e posibil sa raman însărcinată?

3 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Din moment ce nu nu și-a dat drumul, nu este vreo problemă, stai liniștita. Dacă ai o relație cu acesta, poți să treci de faza prezervativelor și să folosești alte metode contraceptive.

| AnaMariiia2405 a răspuns (pentru AnemonaP):

Imi e cam frica sa iau anticoncepționale din cauza dereglărilor care ar putea aparea.

| AnemonaP a răspuns (pentru AnaMariiia2405):

Nu exista numai anticonceptionale. Viziteaza-ti medicul ginecolog și alege metoda potrivită pentru tine. Recomand steriletul. 0 bătăi de cap, 0 accidente