| Mirunaa1 a întrebat:

Daca iti doresti cu adevarat ceva, din tot sufletul tau, se poate intampla?

13 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Nu neaparat, depinde despre ce e vorba. Daca iti doresti sa zbori, stai linistita ca n-o sa se intample. happy
In orice caz, e bine sa fii optimist.

| Mirunaa1 explică (pentru măcheamăăăî):

Da. laughing nu ma refeream la zburat.

| Mirunaa1 explică (pentru măcheamăăăî):

Ma refeream in legatura cu iubitul meu. am fost impreuna aproape 2 ani, dar el ne am despartit, de atunci mai vorbim si ne intalnim dar ca prieteni. iar acum imi doresc foarte mult, din tot sufletul sa ne impacaam.

| g4mma a răspuns:

Da love struck

| positivity a răspuns:

Nu se întâmplă nimic!
Dacă chiar îți dorești ceva, și lupți pentru acel ceva, îl poți obține. Dar dacă nu faci nimic, și aștepți doar să primești, să nu te aștepți să se întâmple vreo minune!

| drogh a răspuns:

Da,daca iti dai silinta sa ai acel ceva din tot sufletul, normal. Insa, daca vezi ca in calea ta sta un obstacol, incearca sa il dobori sau sa-l ocolesti pentru a ajunge la premiul dorit. Insa, depinde si ceea ce vrei...

| măcheamăăăî a răspuns (pentru Mirunaa1):

Imi dau seama, dar cum ai pus intrebarea, se putea intelege orice laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cu conditia sa lupti pentru acel ceva si sa nu astepti sa-ti pice din cer.

| mona a răspuns:

Asa se spune, acum depinde si ce iti doresti...

| RaduHD a răspuns:

Da

| Wehrmacht a răspuns:

Daca nu vrei ceva supraomenesc da, se poate intampla.

| cosmin655 a răspuns:

Da,se poate cel putin la mine a functionat de multe orilaughing.Dar depinde despre ce e vorba, sunt unele lucruri care sunt imposibile(cum ar fi zborul).

| OoBunnyoO a răspuns:

Daca faci ceva in sensul asta, da.