| Damyan_Pruna_1971 a întrebat:

Daca nu am wi-fi pe te pot sa imi downloadez de pe net si sa-l pun pe tel big grin daca da vreau link va rod dau funda raspuns cat mai repede

Răspuns Câştigător
| Dheutsik a răspuns:

Din pacate, imi pare rau dar nu poti sa iti downoaldezi wi-fi, pentru ca nu este o aplicatie.Wi-fi este o caracteristica a telefonului si trebuie ca telefonul sa aiba anumite caracteristici ca sa aiba wi-fi.Imi pare rausad. Fundita?

2 răspunsuri:
| Alecriss a răspuns:

In primul rad Damyan_Pruna_1971 daca NU ai Wi-fi pe telefon este pentru ca asa este telefonul. NU ai cum sa il downloadezi de pe internet.Este IMPOSIBIL. Sfatul meu: Daca vrei telefon cu WI-FI cumpara-ti unul care sa aiba incorporat WI-FI, uite-te la specificatiile telefonului.Bafatahappy

| Damyan_Pruna_1971 explică (pentru Dheutsik):

Da bine nu-i nimic