| Claudius96 a întrebat:

Daca o fata iti spune ca te iubeste ca pe un frate ai vreo sansa cu ea?

12 răspunsuri:
| CreaţaWsz a răspuns:

Nu, mereu te va considera un frate. Poate, poate daca ii marturisesti ce simti.

| RaDuk a răspuns:

Nu, tu esti pentru ea un frate, iar daca tu ai alte sentimente pentru ea si ii zici asta in fata o sa o dai in bara.

| myhamykaella a răspuns:

Daca i-ai spus ceea ce simti, inseamna ca nu vrea sa strice prietenia frumoasa dintre voi 2 pentru o relatie care pana la urma va lua sfarsit. Daca nu i-ai spus ceea ce simti, poate ai vreo sansa cu ea, incearca sa-ti faci curaj si sa ii spui ce simti, sa vezi cum vor sta lucrurile.

| vocea a răspuns:

Pai acum depinde de ea, probabil ca esti foarte apropiat de ea si nu te place, dar cel mai bine este sa fi sincer cu ea si sa ii zici ce simti pentru ea cu adevarat atunci poti vedea ce zice, daca simte ceva pentru tine sau nu,, mai bine ii spui ce simti nu cred ca o vrei ca soara ci ca iubita succes

| Claudius96 explică (pentru myhamykaella):

I-am zis ca o plac si mi-a zis nu stie ce vrea sa faca...

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Nu

| jokker11 a răspuns:

Nu ai nici o sansa cu ea...parerea mea e ca fata nu vede in tine un viitor iubit dar nu vrea sa te raneasca si prefera sa iti zica asa. daca vrei sa fii convins nu o baga in seama cateva zile iar daca tine cu adevarat la tine te va cauta. daca nu e cum am zis eu..bafta

| foreverunicorn a răspuns:

Pr`etenashe,
asta e cel mai comun mod de friendzone.

| OliviaDonnald a răspuns:

Nu, ea te considera un prieten foarte bun, si, rareori se transforma o prietenie buna in iubire. Parerea mea este ca nu.

| Furculingură a răspuns:

Brotherzoned.

| 666SATANA666 a răspuns:

Te-ai bagat in rahat pana la gat si ai gura deschisa, iesi dracu din Friend-Zone si asa poate ca vei avea o sansa, pentru inceput ignoro, caut-o dupa ceva timp si incearca sa o uimesti prin chestii noi pe care nu i le-a oferit nimeni, scoate-o frate din monotonie.

| Biancaalone a răspuns:

Nu,o fata cand spune asta din start ve-ti ramane doar prieteni