| Andreea2013 a întrebat:

Daca suntem la ora de muzica, dar nu cantam...e grav?

Răspuns Câştigător
| Saskesai a răspuns:

Nuu laughing) Profesorul preda ce vrea el. De ex la mine am 1 data muzica pe sap, si la fiecare ora nu facem nimic nu ne preda nimic, radem, glumim si ne da note pe proiecte.

3 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Nu are de ce sa fie grav. La ora de muzica poti invata si teorie sau istoria muzicii. Nu trebuie sa canti neaparat.

| Andreea2013 explică (pentru Saskesai):

Când am pus întrebarea eram la ora de muzică, dar domnul de muzică ne-a dus în sala de calculatoare să ne jucăm. A spus că data viitoare trebuie să cântăm fiindcă e grav dacă avem muzică şi nu cântăm...aşa că am vrut să îi arăt contrariu. laughing Mersi de răspuns, ai fundă! :*

| Maioru a răspuns:

La ora de muzica nu este obligatoriu sa cantati, profesorul preda ce are in programa.