| Iora123 a întrebat:

Dacă un băiat acum o lună se uită întruna la tine și de foarte multe ori mai și zâmbea când se uită în ochi mei iar acum el mă evită, se uită la mine de la depărtare când este in apropierea mea își schimbă privirea nu se mai uita
De exemplu eu sunt pe strada și mă uit pe telefon el mă vede se uită un pic și după se uită și el pe telefon, după ce a trecut de mine nu se mai uită pe telefon îl pune inapoi în buzunar de ce?

Răspuns Câştigător
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Este o schimbare de atitudine.
Ceva l-a facut sa renunte. Cum voi 2 nu ati vorbit nici macar o data, poti presupune ca altcineva a vorbit cu el despre tine. Asa circula barfa.

5 răspunsuri:
| Iora123 explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Mă crede ciudată, nu mă mai place, nu?

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru Iora123):

Nu stim cine ce a spus. incat sa-si schimbe atitudinea.

| Iora123 explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Poate îi din cauza că eu nu îl bag deloc în seamă
Și când îl văd, mă fac că nu îl văd
?

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru Iora123):

Te-ai obisnuit cu atentia lui, iar acum ca nu-ti mai da atentie, ai devenit interesata.
Data viitoare cand treci pe langa el, saluta-l. Vezi ce zice.

| Iora123 explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Și dacă nu-l salut pe el nu o sa ii mai placa de mine sau ce?
Acuma in prezent nu îi mai placa de mine nu-i așa?