| Iora123 a întrebat:

Dacă un băiat se uita mereu la o fata, de foarte multe ori făceau contact vizual când o vedea începea să zâmbească
Dar după ceva timp el s-a pus într-o relație cu o altă fată am înțeles că se ceartă multe chestii
Acuma fata cu care făcea contact Nu prea se mai întâlnesc dar când o vede se uită la ea Și ea nu prea se mai uita la el doar pe ascuns
Fata îi prietena mea (am obs când trece pe lângă ea se uită )Ei nu au vorbit deloc
de ce?
Ce însemnă?

1 răspuns:
| Elena9328 a răspuns:

Pierdere de timp, dacă chiar era ceva nu se baga în relație cu alta