| girl1422 a întrebat:

Daca un baiat te musca de gat ce inseamna? raspundeti repede va rog! funda!

Răspuns Câştigător
| Miruu12 a răspuns:

Îndragostit baiatu big grin. Bucura-te happy.

15 răspunsuri:
| emag a răspuns:

Ca te place si nu stie cum sa-ti spuna

| maryusbv93 a răspuns:

Cred ca se crede vampirlaughing

| NuMaContrazice a răspuns (pentru maryusbv93):

rolling on the floor

| NuMaContrazice a răspuns:

Probabil ca vrea sa faceti sex, sau pur si simplu te place.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Că e vampir.

| MiruD a răspuns:

Te place. Logic.

| buburuza2007 a răspuns:

Poate te place si vrea sa-ti comunice asta, sau se simte atras de tine si vrea sa faceti sex, sau pur si simplu a vrut sa se joace cu tine, vezi si tu cum se comporta pe parcurs si tragi si tu concluziile

| gingergirl1 a răspuns:

Cum adica te musca?laughing

| IREros a răspuns:

Cand un baiat musca o fata de gat vrea sa o pregateasca pentru sexlaughing

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Ce intrebare stupidastraight face ce sa insemne, mai e si asta un mod de a-si arata iubirea fata de cineva(ca animalele cand se imperecheaza)laughing doamne ce copila

| Catoi_Stefan_1996 a răspuns:

Ori te place ori se joaca cu tine daca nu e cu tine, daca e inseamna ca ori vrea sa faceti sex ori se joaca cu tine

| Simona8807 a răspuns:

Ca te place multwinking

| AndreiuuMrrr a răspuns:

Caniball straight face Fugii repede de el straight face

| KittyKa a răspuns:

Ti-a dat sangele? :S Ori te place... ori e sado-maso laughing)

| girl1422 explică (pentru KittyKa):

Nu cum sa-mi dea sangele, m-a muscat putin de tot...