| Lexia1D a întrebat:

Dati`mi maxim 5 motive pentru a ma convinge sa merg in Portugalia. Funda garantat!

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

1. Distractia alaturi de colegi
2. Locuri turistice uimitoare
3.Vizitezi o tara cu o cultura interesanta
4.Iti ia din timpul alocat calculatorului/televizorului
5. Faci poze si-ti vei aminti cu drag de aceasta vacanta happy

Sper ca te-am ajutat :*

| mgtow a răspuns:

Eu nu inteleg de ce va place portugalia, se traieste mai rau fata de celalalte tari membre UE. Acum peste tot e greu sa gasesti un loc de munca, noroc cu Grecia care au interes in studentii romani si Romania care are orase cu o groaza de posibilitati in angajari de personal.

| Lexia1D explică (pentru mgtow):

Trebuie sa conving profa de geografie. eu nu vreau sa merg in portugalia.

| mgtow a răspuns (pentru Lexia1D):

Vorbeste cu parintii si spune-le ca nu vrei sa mergi acolo, iar ei ii vor spune ca nu esti de acord sa mergi in acea excursie, credeam ca vrei sa te stabilesti acolo.