| XatomisX a întrebat:

Dati-mi si mie un site de unde pot cumpara o bluza ca aceasta :) http://planetoddity.com/wp-content/uploads/2010/11/kurt- cobain-clothes.jpg merci

12 răspunsuri:
| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Kurt ar fi fost dezamagit complet de tine.

| XatomisX explică (pentru BogdanelululTheGodfather):

Dc laughing imi place mult bluza

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru XatomisX):

Vezi si tu ceva citate de-ale lui Kurt pe google si vei vedea de ce.

| XatomisX explică (pentru BogdanelululTheGodfather):

Da-mi tu exemple ca eu nu gasesc

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru XatomisX):

La asta ma refeream:
Sa vrei sa fii altcineva e o risipa a ceea ce esti cu adevarat.
Daca vrei si altele:
Prefer sa fiu urat pentru ceea ce sunt, decat iubit pentru ceea ce nu sunt.
E mai bine sa arzi ca un foc de paie decat sa mocnesti pana te stingi.
N-am intalnit niciodata un om intelept. Si daca totusi da, era femeie.
Drogurile sunt o pierdere de timp. Iti distrug memoria, respectul si toate lucrurile care construiesc stima de sine.
Prefer sa fiu mort decat ‘cool’.
Cea mai mare crima e sa te prefaci.
Daca mori, esti complet fericit si sufletul tau continua sa traiasca undeva. Nu mi-e teama de moarte. Pacea absoluta dupa moarte, atunci cand devii altcineva, e cea mai mare speranta pe care o am.
Vandalismul: frumos ca o piatra in fata unui politist.
Nu avem dreptul sa exprimam o parere pana cand nu stim toate raspunsurile.
Doar pentru ca esti paranoic nu inseamna ca ei nu te urmaresc.
Imi place sa am pareri preconcepute in legatura cu oamenii care au pareri preconcepute.
Datoria tineretii este sa provoace coruptia.

Scrie pe google Kurt Cobain quotes.

| XatomisX explică (pentru BogdanelululTheGodfather):

Da ai dreptate is calumea dar nu au legatura cu ce vroiam eu laughing e doar un simplu plover si am mai avut genu ala dar mi-a ramas mic

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru XatomisX):

Serios?
E doar un pulover. De ce vrei unul?

| XatomisX explică (pentru BogdanelululTheGodfather):

Pai imi place da faza e ca nu prea gasesc si am vazut la el nu vreau cu rosu sau nu stiu ce sa aiba doar dungi vreau poate fi orice culoare da cu dungi sa fie poate fi si verde cu dungi ai idee cum se numeste?

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru XatomisX):

Pulover cu dungi orizontale. Du-te la cateva magazine de haine si intreba: "Aveti pulovere cu dungi orizontale?". Tipa va spune "Nu" sau, foarte probabil "Da, cu ce culori doriti?". Tu ii vei spune "Nu conteaza", iar ea iti va arata cateva pulovere. Le vei proba pe cele care iti plac si vei cumpara, probabil, unul, apoi te vei duce acasa, peste cateva zile vei uita de el, il vei rupe sau il vei pune la spalat si apoi iar il vei lua, pana iti va ramane mic si te vei duce sa iti iei altul daca iti va mai placea.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru XatomisX):

Noroc ca ti-am zis eu ca se numeste pulover si nu plover.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Incearca pe la second-hand.Nu-ti contest alegerea, dar nu pare ceva care sa beneficieze de o apreciere larga, de aceea acolo gasesti lucruri la care s-a renuntat.Bafta!