| florin2012n a întrebat:

De ce atunci cand vorbesc cu o fata, ea la un moment dat incepe sa se complimenteze singura?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca astepta acele complimente de la tine. Daca tu nu ai spus nimic si le face singura. Fetita sufera de atentie.

9 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai poate incearca sa te impresioneze cu calitatile ei, facandu-si complimente singura.

| DeathOfDreams a răspuns:

Ce modestă laughing
O poți alege ca parteneră, nu mai trebuie să-i faci tu complimente

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Vrea sa iti arate calitatile ei big grin

| Doub a răspuns:

Pentru că aşa e frumos să facă un om normal.

| Kaℓi a răspuns:

O fata anume, sau toate fetele cu care vorbesti? big grin

Weird.

| whatevernvm a răspuns:

Saraca

| OnuOnulică a răspuns:

Suferă de nebăgare în seamă și de atenție.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Doub):

Se numeste moarta dupa atentie. Daca stai sa ii faci mereu complimente ai sanse sa te faca obsedat.

| Doub a răspuns (pentru UnBroken2016):

Tu n-ai înţeles întrebarea, prietene.