| madamadalinuta a întrebat:

De ce baietii nu plac fetele normale, ei plac pitiopancele
de ce?//

Răspuns Câştigător
| PuLs a răspuns:

Cred ca e a doua oara cand folosesc acelasi raspuns pe TPU la aceeasi intrebare laughing. Stai linistita nu toti baietii sunt la felwinking Cine are putina minte sa gandeasca isi da seama ca nu "ambalajul" inseamna tot.

4 răspunsuri:
| Xemnas a răspuns:

Cine te-a mintit in halu' asta?

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Afirmatia ta nu e prea adevarata.Intr-adevar sunt si genul acela de baieti carora le plac pitipoancele pentru ca au un nivel mai scazut de inteligenta decat cele normale, ca doar de aia au ales sa fie pitipoance [laughing], dar inseamna ca inca nu ai intalnit baietii care stiu sa aprecieze si altceva decat un corp "perfect" si minte zero. happy

| 3mY20002121 a răspuns (pentru MaiBineAnonimDecatCriticat):

BUna sunt pitipoance care au corp prost mine 0 asa ca ...Nu esteadevarat cea ce spui.nu toti baieti sunt asa uni stiu sa aprecieze si un o fata cu un corp 80% perfect si mine 100% deci nustui de unde ai scos asta

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns (pentru 3mY20002121):

Eu am spus cam ce se intampla in majoritatea cazurilor.Cel putin in orasul din care sunt se aplica cca 85%. Sunt destule "fete" care arata bine,dar cand deschid gura,mai bine nu o faceau happy si da, ai dreptate, nu te contrazic...sunt si piti' care sunt "tocanita" din toate punctele de vedere happy Dar n-am intalnit prea multi care sa aprecieze,in cazul de fata, fetele care sunt cat se poate de normale si naturale, pe care din fericire le duce mintea brici.
O seara buna!