| RibbellaaInk a întrebat:

De ce baietii si-o tin in sus in chiloti?laughing scuze pentru intrebarea asta.

6 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Ca asa trebuie sa stea!

| AtateaConditii a răspuns:

Asa a zis doctorullaughing la fratemiu, probabil ca sa nu se stramberolling on the floor.

| Wehrmacht a răspuns:

Din problemele intampinate pana acum am inteles ca trebuie sa stea asa pentru ca-i mai comod si in cazul unei "erectii-surpriza" o sa se poata duce-n sus si nu o sa doara.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da tu de ce iti tii degetele drepte si nu intortocheate si prinse in pumn?

| Rivulette a răspuns:

Dar RibbellaaInk de ce pune asemenea intrebari?

| RibbellaaInk explică (pentru Rivulette):

laughing de curiozitate.happy