| AvalohAlyn a întrebat:

De ce credeti ca nu am sarutat nicio fata(decat doar la cadouri si flori)?sad Sunt genul de baiat, am 18 mai linistit,mai emotiv sadIMi place la nebunie fotbalul, religia si muzicasad
Sunt tristsad

38 răspunsuri:
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Pentru ca esti emotiv, dar nu-ti face probleme, ai tot timpul inainte si pe parcurs vei cunoaste si alte fete, iar pe cea care o vei place cu adevarat, nu numai ca o vei saruta, ci ii vei oferi toata dragostea si atentia ta.
Sper ca te-am ajutat!
Mult succes iti doresc!

| mariukka a răspuns:

Vei avea timp sa saruti gasesteti o fata

| ItsMaxi a răspuns:

Dupa mine ai fi... baiatul pe care orice fata l'ar astepta intotdeauna

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Pai raspunsul se afla in intrebarea ta, singur ai zis ca esti emotiv.
Fetelor nu prea le plac baieti timizi, mai sunt unele exceptii, dar mai rar.
Nu trebuie sa fi emotiv si nici trist, se va gasi o fata care sa de accepte asa cum esti.

| ItsMaxi a răspuns:

De cele mai multe ori, omul greseste cand doreste sa se schimbe, pentru ca ar aparea o ''oportunitate'' pe moment se simte bine, dar dupa isi da seama ca a facut cea mai grosonala greseala posibila. n'ai avea de ce sa fi altcineva ca sa impresionezi o persoana, chiar si daca ai fi ''topit'' dupa ea. pentru ca 1. ori isi face o parere gresita, si asa scade simpatia 2. te'ar putea placea, insa prietenii tai nu te'ar mai cunoaste si sad prietenul la nevoie te cunoaste. 3. familia ar inceta sa mai aibe incredere in tine. asa am facut si eu candva. si am regretat. dar am incetat exact la timpul potrivit :* te pup si ai grija de tine

| AvalohAlyn explică (pentru ItsMaxi):

laughingMultumesc.Un id ceva? sau pe fb?

| ItsMaxi a răspuns:

Depinde si fata cum este happy. unele pot fi rebele ( cum am fost si eu, dar scapasem de sub control;\ ) sau potrivite. trebuie sa speri la tot ce'i mai bun. si dorinta ti se va'ndeplini. ai incredere in tine ^^. nimeni nu va fi singur niciodata happy.

| marian9313 a răspuns:

Tot ce ai spus u imi vine ca o manusa. Exact in situatia asta ma aflu si eu...si na nu prea ai ce sa faci, sa numai fii emotiv ii foarte greu mai ales dk ai asta de cand te stii.Cel mai bine este sa ai rabdare k pana la urma Dumnezeu iti pune deoparte ce trebuie sa fie al tau...si candva ea va aparea cand te astepti cel mai putin.Bafta!

| ItsMaxi a răspuns:

Si pana la urma, aicea laughing tine cont si de cat de credincios esti. happy puppy dog eyes daca crezi cu adevarat in dumnezeu si minunile sale puppy dog eyes asa cum am observat in raspunsurile de la profilu tau puppy dog eyes (foarte frumos... chiar n'am mai dat peste un adolescent care sa fie atat de grijuliu cu asta blavo ^^ ) ei bine. crede ca va sosii si in ajutorul, de ati gasi o fata care sa te iubeasca, asa cum vei face tu. ^^ dumnezeu este oriunde. happy in jur. in ganduri, sentimente, in noi happy este prezent intotdeauna. fiind tatal nostru ceresc, are obligatia de a avea grija de prostioarele de zi cu zi laughing... asa cum fac parintii, cand gresim ne da cate o palmuta. iar cand facem ceva bun ne rasplateste cu dorinte vise, cu tot ce ne'am dorit. happy fi tu insuti cum am mai spus, nu te schimba pentru nimic in lume. nici eu nu eram asa de aproapiata fata de biserica, nici acum nu sunt. dar comportamentul meu totusi s-a schimbat radical. ^^ in bine, si sunt chiar foarte multumita si fericita.

| marian9313 a răspuns (pentru ItsMaxi):

Foarte frumos, chiar ai ce invata daca citesti raspunsul acesta...

| ItsMaxi a răspuns (pentru marian9313):

Multumesc ^^, tot ce comentez vine din inimioara happy

| AvalohAlyn explică (pentru ItsMaxi):

Frumos.Merci de raspuns:*
Ai adresa de fb?

| ItsMaxi a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Am dar nu prea intru pe ea... vechea mea adresa a fost stersa de catre sora'mea straight face... si aveam toate cele acolo crying sad broken heart

| AvalohAlyn explică (pentru ItsMaxi):

Dar mess? cati ani ai si cum te cheama?big grinpe mine Alin si am 18 ani.

| ItsMaxi a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Da am mess rolling on the floor, mhm chiar ai vrea sa ma cunosti? happy ma cheama maria cat despre varsta sunt putin mai mica decat tine laughing puppy dog eyes

| AvalohAlyn explică (pentru ItsMaxi):

Nu conteaza.laughingImi dai id-ul?laughing

| ItsMaxi a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Mrsspecialpanda straight face

| AvalohAlyn explică (pentru ItsMaxi):

Ce este? daca nu vrei gata te las in pacehappy

| ItsMaxi a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Este id'u meu rolling on the floor)

| AvalohAlyn explică (pentru ItsMaxi):

Mda.Gata lasalaughing

| ItsMaxi a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Trimiti cererea aia laughing rolling on the floor) sau mai astept mult ^^hee hee straight face raule.

| ItsMaxi a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Si da scuze daca ma misc incet. dar omul se mai si pregatestehee hee daca e sa iasa afara ^^ =]]]

| AvalohAlyn explică (pentru ItsMaxi):

Pe fb? sau pe mess?

| ItsMaxi a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Ķíídü Tăüü (Mă-ta)

| ItsMaxi a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Ala e facebooku trimite cererea si pe mess, --> mrsspecialpanda Xd dar copiaza numele de pe fb ca asa n'o sa ma gasesti hihihi rolling on the floor))))))

| AvalohAlyn explică (pentru ItsMaxi):

Da-mi tu cerere:Alan Partene! Ca eu nu mai pot trimite cereri de prietenielaughing

| ItsMaxi a răspuns (pentru AvalohAlyn):

... mda am trimis o cerere rolling on the floor) app esti tu in fotografia de la profil? :?

| AvalohAlyn explică (pentru ItsMaxi):

Care profil? dda eu sunt pe fb? eu sunt da!

| ItsMaxi a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Da add atunci happy

| AvalohAlyn explică (pentru ItsMaxi):

Cum ti se pare ca arat? Oribil nu?sad