| AvalohAlyn a întrebat:

De ce credeti ca nu am sarutat nicio fata(decat doar la cadouri si flori)?sad Sunt genul de baiat, am 18 mai linistit,mai emotiv sadIMi place la nebunie fotbalul, religia si muzicasad
Sunt tristsad

38 răspunsuri:
| AiEnma97 a răspuns:

Cred ca e posibil sa nu fii intalnit pana acum o persoana speciala cu care sa poti vorbi, care sa te inteleaga si sa-ti impartaseasca pasiunile... Mai asteapta, si oricum e mult mai binesa faci ca tine, decat sa te dai la toate fetele care-ti ies in cale. Sigur va veni, poate chiar mai repede decat te astepti. Tine minte ca nu trebuie sa te lauzi ca ai sarutat o gramada de fete si ca ai avut o duzina de prietene. Daca inca nu ai gasit pe cineva, inseamna ca nu semeni cu altii, ca esti special si meriti pe cineva ca atare. Nu mai fii trist. Zambeste, ca ia de ce happy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cum ești trist dacă ai hobby-uri?
Cred că te victimizezi prea mult!
Pa, pa.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Fii tu insuti

| ItsMaxi a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Frumusetea vine intotdeauna din interior, nu din exterior. doar unii oameni sunt din pacate ori ca sa observe acest lucru. esti okey, crede'ma ^^. doar daca ai cateva kg in plus, n'ar trebuie sa te impiedice, daca doresti sa faci un lucru. deci stai linistit. eu nu te critic love struck happy. pentru mine fiecare persoana are calitati deosebite, indiferent cum ar arata aceasta /acesta ^^

| ItsMaxi a răspuns:

Orbi*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa iti raspund la intrebare, poate ma insel, dar nu ai sarutat nici o fata pana acum pentru ca esti gras, uratel, iti lipseste cu desavarsile tactul, nu pari prea inteligent si, desigur, pentru ca iti place religia.

Repet, poate ma insel, dar cam asta am inteles din conversatia de pana acum.

Bafta cu fetele.

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

Culmea fiindca multi imi spun ca sunt simpatic si frumos dar trebuie sa slabesc.

| a3e6u9 a răspuns:

Parcă am fi la matrimoniale...

Oricum, există destule femele cărora le plac masculii liniștiți și emotivi, trebuie doar să găsești una.

Poți să cauți pe net, pe site-uri de matrimoniale sau pe Facebook, că tot văd că ai cont. Am o bănuială că în realitate ai fi prea constipat ca să legi câteva cuvinte, deci singura speranță rămâne net-ul. Până la urmă, tehnologia îi ajută și pe cei ca tine. tongue

Problema se pune când trebuie să întâlnești pițipoanca de pe net. Hm...o idee e să mergi pe la niște petreceri, să bei niște beri, că te mai dezinhibează și poate prinzi și tu curaj să te bagi în seamă la vreo pițipoancă și să faceți schimb de fluide. happy

La capitolul fotbal, religie și muzică aș zice câte ceva (despre IQ-ul tău), dar există suficiente femele religioase, deci, succesuri! tongue