| VulpeaDinUmbra a întrebat:

De ce dau fetele de cele mai multe ori cereri de prietenie pe retele de socializare la baieti? Dar de cele mai putine ori?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Evident: dacă "ținta" cererii prezintă vreun interes. Sau nu

| JohnnydeFeer a răspuns:

Sper ca nu te referi pe Facebook...

| Violleta2022 a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care si baietii fac acelasi lucru, sa adune cat mai multi papagali in lista lor de "prieteni" fake.

| VulpeaDinUmbra explică (pentru JohnnydeFeer):

De ce nu?

| JohnnydeFeer a răspuns (pentru VulpeaDinUmbra):

Acolo sunt unii roboti care pretind ca sunt femei reale, Si vor sa apesi pe link-uri dubioase sa le vezi "pozele".