| djgvcygiff a întrebat:

De ce? De ce mi se intampla asa ceva? Am 13 ani si cred ca am o problema grava.Nu inteleg de ce imi doresc mult de tot un iubit, de la o vreme.Sunt efectiv disperata,stiu ca nu ar trebui, sunt prea mica dar nu stiu ce sa fac.Nu pot sa pricep ce m-a apucat...ma simt singura, atunci cand le vad pe colegele mele fiecare cu cate unul..stiu cam o problema,dar nu stiu ce sa fac,cum sa imi revin, va rog mult de tot ajutati-ma sa imi revinsad

6 răspunsuri:
| vali4789 a răspuns:

Nu fi disperata, ai tot timpul din lume

| djgvcygiff explică (pentru vali4789):

Asta imi spun si eu, dar nu ma ajuta...

| LeviaThan666 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa fi preocupata de scoala, iubitii lasa... ca va veni timpul cand vei gasi un iubit, si nu ar trebui sa iti pese de celelalte colege ele daca nu gandesc asta fac iubiti la 13 ani..., tu fi fata desteapta si vezi de scoala ^_^

| Dianna27 a răspuns:

Ai doar 13 ani, incearca sa-ti traiesti viata mai intai cum se spune, ai timp si de baieti tongue

| adry2001 a răspuns:

Nu dispera. daca te simti singura joaca-te jocuri impreuna cu familia, jocuri gen Nu te supara frate, Monopoly etc si iesi in oras cu prietenele FARA IUBIT.
Bafta!

| maduta25 a răspuns:

Eu cred ca simti asta deoarece majoritatea fetelor de varsta ta au un iubit, dar daca tu nu ai, asta nu inseamna ca le esti inferioara lor sau ca nu esti destul de frumoasa sau mai stiu eu ce. Crede-ma ca nu ai nevoie de un iubit pentru a te simti mai bine si sa nu faci greseala sa fii cu primul care te intreaba, daca tu nu simti nimic pentru el