| anonim_4396 a întrebat:

De ce femeile sunt mai interesate de horoscop sau zodiac decat barbatii?

Răspuns Câştigător
| rch99 a răspuns:

Pentru ca femeia este simbolul fertilitati si al renasteri... asa stiu eu tu alegi daca imi dai funda big grin

6 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care barbatii sunt mai interesati defotbal decat femeile.

| QuadruplePersonality a răspuns:

Eu una nu cred că e adevrărat. Dintre persoanele pe care le cunosc, pot să spun că mai mulți tipi sunt interesați și cred în horoscop decât fete.
Oricum, presupun că începi să fii mai interesat de chestiile astea dacă descrierea zodiei tale coincide cu personalitatea ta. Dacă simți că e adevărat ceea ce se spune despre zodie, automat vei crede și în horoscop și compatibilități și restul.

| wannabe a răspuns (pentru MasterOfDisaster):

Eu sunt baiat, si nu sunt interesant de fotbal.

| wannabe a răspuns (pentru QuadruplePersonality):

Vrei sa spui ca e invers? baietii sunt mai interesati de horoscop/zodiac decat fetele?

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru wannabe):

Esti exceptia care intareste regula happy.
femeile sunt mai superstitioase, si barbatii/baietii nu.

| QuadruplePersonality a răspuns (pentru wannabe):

În cazul persoanelor pe care le cunosc eu, da.