| tremuriciiuliana a întrebat:

De ce inseala baieti?

Răspuns Câştigător
| passion a răspuns:

Din cauza ca in relatia p care o are atunci ceva nu merge si cauta acel ceva la atcineva. Km ar fi ca nu i se ofera destula atentie sau ceva de genu si atunci cauta la alta fata atentia necesara sau mai stiu eu ce.chatterbox... iar la fete acelasi lucru...cauta ceea ce nu i se ofera destul [nu va ganditi la prostii] [in unele cazuri va puteti gandi]hee hee

43 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Din aceleas motive ca si fetele happy
Ori s-au plictisit de acea persoana
Ori a gasit o fata mai frumoasa
Ori a avut loc o cearta intre cei 2 si s-a dus totbig grin
Motivele sunt multee...winking

nony
| nony a răspuns:

De ce nu? sau de placere.

| Flav a răspuns:

M-ati spart cu intrebari de astea. Dar femeile de ce naiba inseala?
Apropo. observ c-ai ochelari, decolteu, alea, alea. Numai buna poza de afisat pe internet, nu? Si te mai intrebi de ce inseala...

Stefan
| Stefan a răspuns:

Astai tineretea si baietii si fetele daca au ocazia si se merita o fac, pentru ca dupa ce te-ai casatorit s-a terminat, azi cu una maine cu alta.

| Antrax a răspuns:

Poi sa se razbune sau n-au ce face

| alexa a răspuns:

De curiosi, de placere...

| Parintele a răspuns:

Ca sa ejaculeze.

| danutza a răspuns:

Pt ca prima nu are ce are a 2-a laughing si invers
fara ex laughing

| Shery a răspuns:

De placere... ca si fetele...

| nellyneliana a răspuns:

Nu inseala doar baietii dar... lor li s-a pus aceasta etichetahappy
Se spune ca "buna reputatie a unei femei se datoreaza tacerii mai multor barbati"big grin

| Criiss16 a răspuns:

Nu doar baietii inseala, ci si fetele. Dar ele de ce inseala?

| Abcfunny a răspuns:

Ca asa sunt ei, iar eu urasc asta

| kh1ss a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care inseala femeile.

| LuS[z] a răspuns:

Ca sa te inerce ca sa vada daca ii parasesti dupa ce te-au inselat. ca sa-si mareasca palamaresul.etc mai vrei sa-ti mai spun?hee hee

| Viuvi a răspuns:

Intrebarea ta nu e bine adresata!
Pentru ca se stie de cand lumea ca nu numai baietii insala ci si fetele si la aceasta intrebare baietii s-ar simti neindreptatitiwinking!
Cel mai probabil este de vina rutina. E nevoie si de noutate, de mici schimbari care sa aduca un suflu proaspat in relatie...altfel se plictiseste unul de altul!

| rosepassion a răspuns:

Daca te gandesti mai bine si fetele inseala, nu tin apararea nimanui dar asa ii, a si ink cv si fetele si baieti inseala atunci cand simt la persoana de langa ei k ii lipseste cv sau mai inseala ca sa se dau mari sau doar din simpla placere.

| selef a răspuns:

Dar fetele?

| www a răspuns:

De ce pui tu intrebari asa proaste?

Si tipele si tipii insala.

| MarYoBenucci a răspuns:

De ce insala baieti? hmm nu ti-ai pus intrebarea de ce femeile sunt c***e? de asta insala...winking

| tremuriciiuliana explică:

Poate la multi vise pare o tampenie intrebarea dar eu nu zic ca doar baieti inseala ca nu-i adevarat cunosc fete care sunt mai rau ca un baiat dar eu sunt curioasa de ce si fetele si baieti incearca sa aiba o relatie daca stiu ca nu-s capabili sa nu insele?

| Delisha a răspuns:

Pff...chiar daca sunt fata trebuie sa recunoastem ca si fetele mai inseala

ce-i drept nu i-am intrecut pe baieti
insa sunt si baieti si fete care sunt fidelihappy

| daddy a răspuns:

Pardon? straight face
numai baietii? thinking interesant cine ti-a spus asta?

| idanna a răspuns:

...degeaba

| danutzzz1992 a răspuns:

Din plictiseala.

| marry a răspuns:

De ce inseala si femeile...crezi ca sunt motive diferite? poate doar de la o persoana la altawinking

| dragosh a răspuns:

Numai baietii crezi ca inseala?laughing. Eu zic ca din cauza monotoniei

| margaritar a răspuns:

Dar fetele de ce inseala? la asta nu te'ai gandit?

| Traficantadecorcodushe a răspuns:

Pt ca asa-s facuti!laughing(Exista si baieti care nu sunt asa)Dar si fetele nu sunt mai prejoswinking

| kenzo a răspuns:

Nu exista un motiv anume, eventual mai multe, insa difera de la caz la caz...