| tremuriciiuliana a întrebat:

De ce inseala baieti?

Răspuns Câştigător
| passion a răspuns:

Din cauza ca in relatia p care o are atunci ceva nu merge si cauta acel ceva la atcineva. Km ar fi ca nu i se ofera destula atentie sau ceva de genu si atunci cauta la alta fata atentia necesara sau mai stiu eu ce.chatterbox... iar la fete acelasi lucru...cauta ceea ce nu i se ofera destul [nu va ganditi la prostii] [in unele cazuri va puteti gandi]hee hee

43 răspunsuri:
| danutzyscorpyon a răspuns:

Pentru k dumnezeu a creat "centura "
sper ca sti la ce ma referwinking

| DG a răspuns:

Altii de placere, altii de plictiseala. dar oricum stii care e partea buna ca toti ne inselam intr-e noi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De placere...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care inseala si fetelehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindca au pe cine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ca sa aiba si fetele cu cine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca le place sa fie cu mai multe .mai ales in pat straight face nu am dreptate waiting
Dar si fetele inseala [dar sunt mai discretehee hee ]
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii inseala din plictiseala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara un motiv anume, de cele mai multe ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din diferite motive cele mai diverse.Eu una am fost inselata de mai multe ori de acelasi tip, dar de fiecare data s. a intors la mine.acum recent m. a inselat cu o copila de 17 ani cu care a stat mai multe luni pe care cica a inceput s o iubeasca...prostii si abureli, dar incerc eu s eu scot din cap cu orice mijloace', cert e ca nu va mai face asta din cauza ca a suferit si el, depinde foarte mult de noi, femeile din cuplu sa. i tinem langa noi.foarte mult conteaza sa vb cu partenerul sa vezi cel deranjeaza si sa incercati sa va rezolvati pb pana nu e prea tarziu. am uitat s spun eu am 21 de ani si sunt implikta in relatia asta "excentrica" de aproximativ 6 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai e problema lor de ce inseala asa cum si a noastra fetelor este, si nu. i mai critikti atat ca si noi suntem la fel, niste orgolioase si fitoase. nu va place ce am sp trebuie voastra dar e parerea mea nu trebuie sa va suparati daca nu va considerati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt niste prosti

| KidutzzZuu a răspuns:

De placere..ca si fetele laughing

| bia_3286 a răspuns:

Ehh.Asta e o intrebare pe care multe fete si-o pun.Asta sta in caracterul lor. Poate ca inseala ca s-a plictisit de actuala prietena sau pentru ca vrea sa incerce si alte experiente...Sau poate ca simte nevoia.