| anonim_4396 a întrebat:

De ce la băieți nu le place cind fetele fumează? scuzati de categorie

9 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Doar unor baieti le place, nu tuturor baietilor.

| EnvyU a răspuns:

E vorba de persoana, dar eu ca nefumator nu vreau sa am o prietena fumatoare pentru ca mi se pare dezgustator si parca vulgar.

| IloveME a răspuns:

Sunt baieti carora le plac,carora garantat nu si carora le este indiferenta situatia!
Eu fumez, iubitul meu nu, nu pot spune ca ii este indiferenta situatia ( imi mai spune din cand in cand sa le las) dar nici el nu se desparte de mine pentru ca fumez! el asa m-a cunoscut, dar asta nu a fost un defect in relatia noastra!
Repet, nu toti baietii sunt la fel!

| neutrino a răspuns:

De multe ori ne dorim ca partenerul/partenera sa aiba calitati mai multe decat avem noi. Apoi, mai exista si ipocrizia...

| Azµre a răspuns:

Nu le stă bine cu țigara și băutura în mână... le fac să pară ușoare.

| michelia a răspuns:

Pentru ca orice s-ar spune, baietilor le place ca personajul feminin sa fie cu adevarat feminin.
Majoritatea prefera ca prietenele lor ( nu doar iubitele) sa nu fie vulgare, sa aiba gratie in limbaj si atitudine, pe linga multe alte calitati.
Ori fumatul( ca si alcoolul ) nu intra la punctele cu plus.

| Artegor a răspuns:

Cel mai probabil din cauza mirosului pe care il lasa fumul; oricum, parerile sunt subiective, pentru ca sunt o multime de barbati care considera femeile fumatoare ca fiind foarte sexy (fantezii gen "Basic instinct")

| Razvann97 a răspuns:

Eu sunt baiat si nu am nimic impotriva cu fete fumatoare. Dar poate unii nu vor sa se sarute cu o fata si sa simta acel fum in gura lor, nu stiu. chiar nu stiu, dar eu nu am nimic impotriva.

| CataJB a răspuns:

Pentru ca atunci cand le saruta e ca si cand ar saruta o scrumiera... parerea mea.