| 666Demon666 a întrebat:

De ce lumea are mereu ceva negativ de spus cand vine vorba de LGBT? Intervine mereu raspunsul ala "Dumnezeu a lasat pe pamant barbat si femeie"...

Răspuns Câştigător
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Ba eu sunt de parere ca daca nu incep sa iti invadeze spatiul personal si nu incep sa se evidentieze ca sunt pe invers si dau dovada de bun simt nimeni nu ar trebui sa aiba nimic cu ei dar daca sunt din aia trecuti de 20 de ani care se dau minori si ii hartuiesc merita sa fie judecati.
Sincer oamenii astia au ceva deleglari si na, logic ar fi sa aratam toleranta daca si ei fac la fel si nici nu au nimic cu nimeni!
Totul tine aici de caracter!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca sa le zice biserica... si cum unii cred in povesti cu basme fac ce le zice popa

| 666Demon666 explică (pentru Doarunaltutilizator):

Mda...mersi